סיקור הופעות

לנצח נשאר

ערב המוקדש לזכרו של אמיר פרישר גוטמן שהלך לעולמו בטרם עת לפני שנתיים כאשר הציל חיי ילדה שטבעה, התקיים אמש בתיאטרון הצפון בקריית חיים במעמד בני משפחתו וחברים, ביניהם נטלו חלק ונכחו שירי מימון, יעל בר זוהר , אילנית לוי, מירב פלדמן, מיכל אמדורסקי, מיקי קם, דניאל ליטמן, טל מוסרי, מרטין אומנסקי, ענת מגן שבו, קורל מלכא, רינת גבאי, אריה מוסקונה, עדי הימלבלוי, קובי מחט, אסף הרץ וכן חברו מההרכב הבנים המיתולוגי "היי פייב" עידן יסקין שהגיע במיוחד מארצות הברית לטקס. הצלם תומר שיינפלד הגיע לאירוע מטעם הבלוג ותיעד את הקולות והמראות.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

במהלך האירוע ביצעה הזמרת שירי מימון את השיר בערב שיר שאמיר כתב לבן זוגו ינאי "האם זה להתראות", במהלך אשפוזו (בהלחנתו של ניצן קייקוב), לצידה יעל בר זוהר שנשאה דברי הספד כחלק מהשיר. (צילום וידאו תומר שיינפלד)

גם עידן יסקין, עמיתו של אמיר להרכב הבנים "היי פייב" ביצע בין היתר את שירו של אמיר – "אני מרגיש".

כמו כן הוכרז על מטרה – חלוקת מלגות מטעם העמותה לזכרו של אמיר "לנצח נשאר" לילדים כשרוניים באזור הקריות. גם בשנה שעברה תיעדנו במסגרת הבלוג את אירועי הזיכרון לאמיר פרישר גוטמן. עוד רגעים עם אמיר פרישר גוטמן בזמנים יותר טובים – על הבמה במצעד הגאווה 2015, תיעוד אדוה אראל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

תומר שיינפלד

תומר שיינפלד יליד 1966 נולד עם נכות שמחייבת אותו להשתמש בכסא גלגלים אוהב מוזיקה מאז ילדות ,הולך להופעות עוד מנעוריו כאשר היה צריך "לסחוב" את אבא שלו להופעות כי לא היה עצמאי, חיידק הצילום נדבק בו ב- 15 השנים האחרונות ומאז הוא משלב את שני הדברים שהוא אוהב לעשות - צילום והאזנה למוזיקה - הופעות חיות במיוחד, מצלם עבור הבלוג של יובל אראל מעל שנה. או כמו שתומר אומר כדאי להרגיש חי צריך איזה 2,3 הופעות בשבוע . הכינוי של תומר הוא The Rolling Photographer

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: