סיקור הופעות

בכל יום ויום

הזמרת והיוצרת הילה כהן אלעזר חוגגת את השקת אלבומה השני "כל יום" במועדון צוותא בתל אביב, יום שני, 13.05.2019. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע כדי להאזין ולחזור עם המראות והקולות. תודה ליניב גריידי על הסאונד.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

הילה כהן אלעזר כבר לא ילדה קטנה, היא נושקת לשנתה השישים ובעברה קריירה של עיסוק בתחום הפסיכולוגיה, היציאה מתוך המגירה למסע של יצירה ושירה התקיים רק בשנים האחרונות כשהיא נעה בין שירים שהיא כתבה לבין ליקוט והענקת חיים לשירים של משוררים חשובים בתחום השירה העברית.

להילה מסע כבד מילדותה, היא בתו של רב אלוף דוד אלעזר ז"ל, רמטכ"ל מלחמת יום כיפור והזכרונות לצד התובנות הולכים עימה כל חייה.

בתוך האלבום החדש, הקרוי בשם "כל יום" על פי השיר החותם את האלבום שאת מילותיו כתב אשר ביטנסקי, המנהלה אמנותי של הילה, היא כינסה אחד עשר שירים חדשים אשר נכתבו בידי דויד גרוסמן, רחל שפירא, תרצה אתר, לאה גולדברג, עלי מוהר, ומוטי דיכנה ולצידם מספר שירים שהיא כתבה בעצמה. על עבודת ההלחנה ישבו לחוד ובמשותף הילה כהן אלעזר, מוטי דיכנה, אשר ביטנסקי ומיקי גבריאלוב.

גם ההפקה המוסיקלית והעיבודים נעשו בידי מספר רב של שותפים ליצירה, ביניהם יועד נבו, ערן ויץ, יועד ניר, איתמר גרוס, מיקי ורשאי, רן אביב ועוד.

כאמור הילה חגגה את השקתו של האלבום באולם מועדון צוותא בתל אביב, במהלך המופע התארחו לצידה שלמה יידוב ונתן סלור. טוני פיין דאג להביא לכאן את המראות והקולות.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות של הילה כהן אלעזר

לחצו לצפייה בגלריית תמונות של שלמה יידוב

לחצו לצפייה בגלריית תמונות של נתן סלור

וידאו

 

 

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: