כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנה

אברהם טל חייב לשיר ולנגן…

אברהם טל והלהקה בסיבוב הופעות מיוחדות, בג'אם חי פשוט כי זה בוער להם באצבעות, הם חייבים לנגן, סבב ברחבי הארץ ובמיוחד במועדון האזור בתל אביב, המקום שאליו באים פשוט לנגן…

אברהם טל והלהקה. צילום: לביא, יח"צ.
אברהם טל והלהקה. צילום: לביא, יח"צ.

לאחר שנתיים סופר מצליחות לזמר האהוב, במהלכם חרש את הארץ עם  מעל ל 250 הופעות, קטף שלל תארים משמחים "זמר השנה" ו"שיר השנה" (שנתיים ברציפות) ומכירות של כ 60,000 עותקים, יצא אברהם למסע גילוי אלבומו החדש..

עקב געגועים עזים לקהל ומתוך רצון לנגן, אברהם וההרכב יוצאים לגיחה מהאולפן לסיבוב הופעות מיוחד, כמעט ספונטני ומאד לא שגרתי, ג׳ם לייב ,במקומות מגניבים, כמו האיזור  בתל אביב והפטריה בצפון, סיבוב הופעות לשם המוסיקה והכייף בלבד, רגע לפני האלבום החדש.

בעמוד הפייסבוק שלו כתב אברהם טל: אני יודע שחיכיתם מלא!!!! בסובלנות מדהימה יש לציין…בוער לנו לנגן,התגעגענו מאד!! אני באולפן עובד קשה ובכייף על האלבום נהנה מכל רגע,יוצאים דברים כייפים שגורמים לי לפעמים לרקוד שעה מול הרמקול ,יש גם רגעים שבא לי לשבור תרמקול..אבל זה לשיחה אחרת.. בקיצור… כל ההרכב חם,כולם רוצים לנגן,להופיע,התגעגענו להופעות, אנחנו פשוט באים לנגן, ג'ם.. יודעים מה זה ג'ם?? שפשוט מנגנים ונהנים נותנים למוסיקה להוביל. כמובן שנשיר גם שירים אבל הכל באווירת פריסטייל, כל המופעים במקומות קטנים, מיוחדים, בגלל זה עשינו לפעמים ערב אחרי ערב באותו מקום שיהיה מקום לכולם אבל שתישאר האינטימיות לבלגן, מופעים בעמידה. אחרי הסיבוב הזה כבר נתחיל נושא חדש לגמריי…האלבום הבא.. בנתיים ,ספונטני ובכל הכח בואו להינות אומובול, נשיקותחיבוקים……!!!!:)))

10 הופעות בלבד במתכונת Jam Live, מחיר כרטיס אחיד לכל ההופעות (מופע עמידה) – 90 ש"ח!

נובמבר :

08/11/2012  יום חמישי  (ערב) חמדת ימים

09/11/2012  יום שישי (צהריים) חמדת ימים

 19/11/2012  יום שני  (ערב) האזור ת"א

20/11/2012  יום שלישי  (ערב) האזור ת"א

21/11/2012  יום רביעי  (ערב) האזור ת"א

דצמבר :

06/12/2012  יום חמישי  (ערב) פטריה ק. דן

07/12/2012 יום שישי  (ערב) פטריה ק. דן

08/12/2012 יום שבת  (שקיעה) פטריה ק. דן

13/12/2012 יום חמישי  (ערב) הבאר בצאלים

15/12/2012  יום שבת (ערב) הצוללת הצהובה בירושלים

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d