כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

קיצו על הרצפה…

לרגל השקת אלבומה החדש של להקת Kitzu, הנחשבת כאחת הלהקות הטובות כיום בארץ. אלבום  EP חדש –  A Swarm of Details into Your Umbilical Cord הכולל שבעה קטעים חדשים ומעניינים, ולקראת מופע ההשקה הרשמי הקבוע לתאריך 09.06.2012 במועדון האזור מגיעים החודש חברי ההרכב לנחיתה קצרה במסגרת הליין של חנות האוזן השלישית "רצפה אקוסטית", הלהקה תקיים הופעה פתוחה לקהל הרחב בחנות האוזן השלישית, סניף תל אביב בתאריך 25.05.2012 בשעה 16:30.


קיצו, ניפגש על הרצפה האוסטית. צילום: יח"צ
קיצו, ניפגש על הרצפה האוסטית. צילום: יח"צ

קיצו מצליחה לשלב גם הפעם אינדי, אלקטרוני ורוק בצורה אינטליגנטית ומעניינת.

על הסאונד המיוחד של קיצו אחראים הנגינה של נעם הלפר על הגיטרות והמחשב, ניר לייסט על הבס וירון גורן על התופים, יחד עם הסאונד האלקטרוני ואפילו המעט ביזארי של דותן מושנוב על הקלידים, והקול הסוחף של הסולנית לרה גנדיוק.

בינתיים בואו תאזינו כאן ויפה שעה אחת קודם…

האלבום שהוצא על ידי חברת אנובה מיוזיק אף יימכר במקום, נכון לעתה ניתן להשיגו בפורמט ויניל בצירוף גרסת דיסק דרך אתר החנות של חברת אנובה.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d