כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

אודי צברי – שפוי

הזמר אודי צברי משחרר שיר חדש עם טעם של פעם - "שפוי", צפו בקליפ המדליק

אחרי שהפתיע אותנו עם תופינים מצויינים כמו השיק "האוויר של הצפון" וגרסת המחווה ללהיט המיתולוגי של המאסטרו המנוח "מרי לו", חוזר הבוקר מלך החאפלות "בובה של חאפלה" שמתמלאות מייד בקהל הצעיר, הזמר והיוצר אודי צברי ומפתיע שוב והפעם עם שיר העונה לשם "שפוי" שאת מילותיו כתב  עציון מוסאי ואילו את הלחן העיבוד וההפקה המוסיקלית  ביצע עמוס כהן.

בשיר החדש מצטרף למשחק בקליפ המלווה השחקן אורי גבריאל בתפקיד בעל החנות לתבלינים בשוק שגם פורט על גבי העוד בעוד צברי מנסה את מזלו ללכוד את חיבתה של לינוי דהרי החיננית.

כך אודי עם השקת השיר לרשתות – "שיר אהבה שרוצה אהבה אבל אין אהבה. מילים עציון מוסאי, לחן עמוס כהן. שיר שכולו טהרת הנוסטלגיה, טיבול טעים כזה בין מרגול לאתניקס. תודה ענקית, לאלוהים להורים 🙏🏽 לעציון מוסאי על המילים הקלילות 📝 עמוס כהן על לחן והפקה שהם טיול לנשמה 🎶 לוויקטור סבג על בימוי ותסריט מפתיע וקולע 🎬 אורי גבריאל על עצם היותך בסט חייאתי 🕴️ לינוי דהרי התימנייה הכי יפה בישראל 👩🏻‍🦱💛 חגיי עטרי על צילום ועריכה של ואווו 📸 למתן מלמד על עזרה הפקה ותפעול יא-לב ענק 💙 לגלית קאשי היח״צ המדהים שלי על ליווי מקצועי 📻 יקיר ונה הפצה ושיווק דיגטלי 📺 חג שמח 😍"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d