קליפים חדשים

שי המבר – אלי את לי פריז

הזמרת והיוצרת שי המבר משיקה שיר חדש - "אלי את לי פריז", האזינו

אחרי השקת השיר "חייאתי", אחרי הופעה מצוינת בליווי להקה מעל בימת 360 במועדון בארבי שם אירחה את ה"חונכת" שלה קרן פלס, ממשיכה הזמרת והיוצרת שי המבר לעשות את דרכה לקראת אלבום שירים חדש ומשחררת הבוקר את השיר "אלי את לי פריז" אשר נכתב והולחן על ידה בהפקתו המוזיקלית של ניר מימון ובאימוצו של הלחן האלמותי מתוך השיר "קיץ אינדיאני" משנת 1976 המוכר בפיו של הזמר הצרפתי ג'ו דאסן אשר נכתב והולחן על ידי טוטו קוטונגו וויטו פאלווצ'יני. זהו שיר אהבה לדמות שאיננו נחשפים אליה. שי המבר ביצעה אותו לראשונה במסגרת המופע במועדון בארבי וכעת הוא יוצא לעולם.

כך שי המבר עם יציאת השיר לתחנות הרדיו והרשתות –  "שיר הוא דבר חשוף בשורש שלו. ועדיין אנחנו תמיד רוצים לדעת עליו יותר ממה שהוא כבר מספר. והפעם הייתי רוצה לתת לשיר לדבר. לתת לאלי ולמה שהיא בשבילי (במציאות ובדמיון) פשוט להיות וזהו. אני רק אכתוב דבר אחד, עוד כשהשמעתי את השיר כשרק נכתב שאלו אותי מה זה אלי את לי פריז (באמת משפט קצת מוזר) אז אלי את לי פריז זה בשבילי כמו להגיד: אלי, את המקום שאני הכי רוצה להיות בו, את חופש, את השפה הכי יפה בעולם, את השירים הכי יפים, את כל מה שהוא לא כאן בעכשיו הזה, את מעבר לו, את כל מה שאני רוצה להיות בעצמי, אלי את לי פריז".

שי ממשיכה את סבב הופעותיה ברחבי הארץ – 23/3 זאפה ירושלים | 7/4 זאפה הרצליה (שישי צהריים) | 27/4 זאפה ב״ש | 4/5 זאפה חיפה

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: