פס קול שבועי
כולל וידאו

אלכס משה – Remedies

המוזיקאית אלכס משה משיקה אלבום חדש – Remedies ויש מה לשמוע, היום ניתן לרכוש אותו בבנדקמפ כאשר כל התמורה עוברת לאלכס במסגרת המבצע החודשי של האתר, האזינו, רכשו, תתמכו.

את אלכס משה הכרנו מההרכב Colony של המתופף טל תמרי ובהמשך מההרכב אותו היא הובילה – Folly Tree, זה היה לפני כשמונה שנים.

בשנת 2017 השיקה את אלבום הסולו שלה –  Consolide, אלבום שהציג שמונה שירים מאוד מופנמים, עליהם עבדה אלכס במשך שלוש שנים תוך שהיא לומדת לנגן בכלי נגינה חדשים ושונים, לספוג סגנונות מוזיקה אחרים ולהקליט את השירים באולפן הביתי. התוצאה – קוקטייל מוזיקלי המגיח מתוך סגנונה של להקתה Folly Tree כשהיא מתובלת בטריפ הופ, דרים פופ עם צלילים דיגיטליים של סינת'. מאז הספיקה אלכס משה לחבור להרכב המלווה את אסף אבידן ולצאת לסבב הופעות בינלאומי.

 

כעת, חמש שנים אחרי, אלבומה החדש – Remedies, יוצא לאור, כשאף הוא כולל שמונה שירים. היום במיוחד 1 באפריל זו ההזדמנות הנכונה לרכוש אותו במחנה הלהקות בנדקמפ לאור ההכרזה החודשית כי היום כל התמורה הכספית עוברת במלואה לאמנים, רכשו!!

 

את הסיפור אודות האלבום והעבודה עליו מספרת אלכס משה בגוף ראשון – "בקצרה- האלבום שלי בחוץ! פחות בקצרה- אתמול הרגיש לא נכון בתוך הנסיבות בארץ אז הנה זה היום. לקח לי רגע להגיע לאלבום הזה, זה דרש קצת התבודדות להצליח לשמוע את הרעיונות שלי ולתת להם מרחב להתממש. איכשהו רק לבד הרגשתי שאני מצליחה לכבד את העולם היצירתי שלי בלי לדרוס אותו מתוך תחושה שרעיונות אחרים עליונים עליו. התחלתי לעשות סקיצות שלאט לאט הפכו להקלטות הגונות יותר, ובגלל שלא חשבתי שאוציא את הדברים האלה אלא זה לאוזניי בלבד, הרשיתי לעצמי לשחק בכל הכובעים שרציתי. אז הפקתי וניגנתי בס, מקלדות וגיטרות, נוסף על העניינים הטכניים יותר, הכל היה שדה מוקשים ולונה פארק בחבילה אחת. ספוילר, בסוף זה לא לאוזניי בלבד. אוקוורד.

הכתיבה של השירים האלה הייתה מרפא אמיתי בשבילי, הצלחתי להגיד בהם דברים שלא הצלחתי אחרת, והם בעיקר נתנו לי מרחב נשימה ואור בנקודות שלא היה לי. אני ממש מקווה שזה יהווה את הדבר הזה עבור מישהו, זו תהיה לי מתנה אמיתית.

אגב אני כותבת את זה מקלן שבגרמניה, מתוך טור של חודשיים שיצאתי אליו בהתראה של שבועיים ואז אחרי חודש וחצי בדרכים התבטל, אז בהתראה של יומיים אנחנו חוזרים הביתה כי יש מגיפה ומלחמה ועוד כל מיני, וכמו תמיד, המון עצב ושמחה וכאב ויופי ואהבה, ובתוך כל זה גם יוצאת מוזיקה. מזל שכך.

תודה מראש למי שבוחר להקשיב לאלבום הזה מהלב.❤️. תודה עצומה לאנשים המדהימים שלקחו בזה חלק – תודה ראשונה לאלון בן זוגי והחבר הכי טוב שלי, שהרוח הגבית שלו גרמה לזה לקרות. שגם מיקסס את רוב השירים ביד אמן והיה יועץ מדהים וחשוב, ואיך הוא מקליט תופים יפה וואי וואי. לאמיר ברסלר על התופים, יוגי על הכינורות ועל שהסכים להתארח, מיתר פורקוש על הכינורות, מתן אגוזי על תוספות גיטרה והשראה כללית. תודה ענקית לאסף שי שמיקסס שני שירים, ייעץ לשאר המיקסים ומיסטר את האלבום כל כך יפה. וכמובן לו ולשאר חברי הלייבל האהוב שאני בו, רו טייפס. תודה למיכאלה להט המדהימה על תמונת האלבום, ועל שאר התמונות שמלוות אותו. תודה לאלון סיוון על העיצוב הגרפי של האלבום. לנורית כרמל האהובה שמלווה ביחץ. תודה ללהקה שלי שהכי כיף לי לתרגם איתה את כל זה ללייב- שלי, יואב ואבישי. ותודה נוספת למאור אלוש, מאור שוורצברג, דניאל אנגליסטר, רז בורג ולכל מי שנגע בדבר.

שלושה משירי האלבום יצאו גם בלווית וידאו קליפ, צפו

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: