קליפים חדשים

רביב כנר וטליסמאן – בנקודה שבה נגמר האור‎‎

דואט מוזיקלי של רביב כנר וטל "טליסמאן" בן נון - "בנקודה שבה נגמר האור", האזינו‎‎

הזמר רביב כנר, איש השנה במוזיקה, פריצת השנה במוזיקה וזוכה פרס שיר השנה ("רסיסים") משחרר שיר נוסף בדרך לאלבום הבכורה. את השיר "בנקודה שבה נגמר האור" כתבו והלחינו פאר טסי וטל "טליסמאן" בן נון שגם הפיק מוזיקלית יחד עם גלעד "MARKO" מרקוביץ' .

השיר הוא בעצם מעין הכאה על חטא אישית כאשר שני הזמרים, כל אחד בתורו, מציינים את חטאיהם בין אדם לחברו כאשר הם נטשו בדרך את הערכים והעקרונות של שמירת כבוד האדם כלפי המוחלשים בחברה ובמשפחה, אך לא רק, יש כאן גם אמירה די פוליטית אודות ההתייחסות החברתית והשלטונית כלפי הצעירים שנשלחו לקרב וחזרו עם בעיות בנפשם אך הושארו להתמודד לבד, תכלס רביב וטליסמאן מונים כאן תחלואי חברה רבים ומכים על חטא היוהרה והשכחה. מילות השיר באות להזכיר למאזינים להוריד הילוך במקצב החיים, לתת תשומת לב, ולהתבונן מסביב.

 

בתאריך 17 לאפריל ישיק רביב כנר את המופע החדש שלו בהופעת בכורה חגיגית באמפי מיני ישראל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: