חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

מיכאל בן דוד הוא נציג ישראל לאירוויזיון 2022

מיכאל בן דוד ישיר את I.M בתחרות האירוויזיון, בהצלחה

בסיומו של פרק הגמר בתחרות האקס פאקטור אשר שודרה הערב בערוץ 13 נקבע כי הזמר מיכאל בן דוד הוא נציג ישראל לתחרות האירוויזיון אשר תתקיים בתאריך 14 במאי בטורינו איטליה. השיר שיבוצע הוא – I.M נאחל לו הצלחה.

רגעים ספורים לאחר הזכיה בתחרות פנה מיכאל בן דוד אל ציבור הצופים והמצביעים, צפו

מי אתה מיכאל בן דוד?

מיכאל בן דוד, בן 25 נולד באשקלון. גדל והתחנך בפתח תקווה. כנער עבר התעללות מתמשכת על ידי חבריו לכיתה, שלעגו לו בשל קולו הגבוה. הוא מיאן לשתף את אמו בהתעללות שעבר בבית הספר, כיוון שלא רצה להדאיג ולצער אותה. בכיתה ו' עבר לפנימיית הכפר הירוק. הוא יצא מהארון בפני אמו כהומוסקסואל בגיל 16, זמן קצר לפני חזרתה בתשובה. את שירותו הצבאי עשה בן דוד ביחידה מסווגת במשרד הביטחון ולאחר מכן החל ללמוד משחק ב"בית צבי". כיום הוא מתגורר עם בן זוגו ברמת גן.

לפני שבועות מספר תיעדנו את מיכאל כשהוא התארח בהופעתה של השופטת מירי מסיקה, נעים להיזכר בביצוע המושלם.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: