קליפים חדשים

טריפולי – סדום והמורה

הסופר גרופ של שלומי ברכה, ערן צור ודני מקוב משיק שיר חדש - סדום והמורה, צפו

השיר השלישי של השלישייה החביבה של שלומי ברכה, ערן צור ודני מקוב. טריפולי משיקה הבוקר שיר חדש לקראת אלבום הבכורה שבדרך – "סדום והמורה", השיר נכתב, הולחן, הופק ומבוצע בידי השלושה המגלמים בווידאו קליפ עליו אחראי ואדים מכונה שלושה גופניקים במגרש לכתישת מתכות אי שם בפאתי יפו.

הטקסט של "סדום והמורה" מקבל את השראתו מהתמלילים שיצר ברכה במסגרת להקת משינה, ריאליזם סוריאליסטי עם הרבה הומור של רחוב, דמויות ציוריות שלבטח חלקן הוא אמיתי, כך אני מרגיש.

מכל מקום הטו אוזן ופקחו עיניים, תזכרו שטריפולי תשיק את אלבום הבכורה בתאריך 29 באוקטובר ותחגוג זאת בצמד הופעות, הראשונה בתאריך 6 בנובמבר במועדון וונדברבר בחיפה והשני בתאריך 17 בנובמבר במועדון בארבי בתל אביב.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: