פס קול שבועי

שנתיים אחר מותו אלבום חדש לראפר צ'ונה

האלבום "צ'ונהלוגיה" יוצא לאור בידי חבריו של הראפר המנוח צ'ונה בתמיכת מעריציו, האזנה

בדצמבר 2019 הלך לעולמו הראפר נתנאל צ'ונה ממעלה אדומים זמן קצר לאחר שחגג את יום הולדתו ה- 30.

צ'ונה החל לכתוב בגיל 14 וכבר שנה וחצי לאחר מכן החל להקליט חומרים, ילדותו לא הייתה קלה, כבן לאב שנפטר בבית הסוהר הוא ראה את החיים מהצד הקשוח שלהם, חוויות שהשפיעו ביותר על כתיבתו, נתנאל הספיק להשיק שבעה אלבומים וליצור שיתופי פעולה עם כמה שמות נחשבים בסצנת הראפ המקומית, חבריו מספרים כי היה אחד הראפרים הכי אותנטיים בסצנה. השירים שהותיר אחריו מצביעים ללא ספק על דמות אמיתית שצמחה מתוך המצוקה.

במהלך השנתיים שחלפו מאז הלך לעולמו עמלו חבריו להפיק ולהוציא לאור אלבום שיכלול את השירים שיצר והוא לא הספיק להוציאם לאור באלבום. 15 רצועות מוזיקליות שנמצאו במחשבו האישי קרמו ביט וצלילים ויוצאים כעת כאלבום "צ'ונהלוגיה" המופץ דרך שירותי הסטרימינג השונים.

הפרויקט שכבר יצא לאור ימומן באמצעות קמפיין גיוס הון מההמון בפלטפורמת הדסטארט. הקמפיין שאמור להסתיים באוקטובר 2021 כבר עומד על קרוב ל 40 אחוז מהסכום הנדרש. זו ההזדמנות שלכם הגולשים לתת כתף כלכלית ולסייע, לתמוך ביצירה ולעזור להנציח את המורשת של צ'ונה – אהבת חינם, קבלה, כנות, תיקון. הקמפיין בא לסייע בהוצאת האלבום על גבי תקליט ויניל וכן לסייע בהוצאה לאור לספר שנתנאל כתב.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: