קליפים חדשים

אביגייל רוז – לטעות איתך

שיר חדש של אביגייל רוז בדרך לאלבום חדש - לטעות איתך, האזינו

הזמרת והיוצרת אביגייל רוז משיקה שיר חדש – "לטעות איתך" שאת מילותיו היא כתבה ואילו את הלחן יצרה יחד עם דודו טסה שאף עיבד והפיק מוזיקלית. השיר ושיתוף הפעולה הנו בדרך לאלבום חדש של אביגייל. הפעם היא נוגעת ברגעים הללו שאתה מודה בינך לבין עצמך כי טעית במהלך מסויים בחייך או במעשיך, וכאשר אתה חושב על זה שוב, אתה מגלה שבעצם יצרת מעין תיקון.

כך אביגייל עם השקת השיר  – "השיר "לטעות איתך", מדבר על חמלה עצמית. לסלוח לעצמי על הטעויות שאני הולכת לעשות. לעשות כל מה שיגרום לי כרגע פחות לסבול, טעויות קטנות שלא פוגעות באף אחד, טעויות שרק דוחות טיפה את החלמת הלב. ולפעמים ההחלטה לטעות ביחד מחזירה אהבה שכמעט חמקה לה מבין אצבעותיי. בקיצור, לחיי החלטה לטעות!"

את אביגייל תוכלו לפגוש על הבמה במועדון לבונטין 7 בתאריך 15 ביולי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: