כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

קליפים חדשים

עדן בן זקן בקליפ משותף עם להקת ״גדולים במדים״ – מכתב לאחי

עדן בן זקן וחיילי תכנית "גדולים במדים" בביצוע מרגש לשירו של עילי בוטנר - מכתב לאחי, צפו

הכירו להקה חדשה ומבטיחה של צעירים עם צרכים מיוחדים המשרתים בצה״ל, מדובר בלהקה המורכבת מצעירים בתכנית – "גדולים במדים" של עמותת ״יד לילד המיוחד״ המשלבת צעירים עם מוגבלויות בצה״ל, בהיקף של 500 צעירים הפרוסים ב-32 בסיסים ברחבי הארץ. התכנית, שקיבלה בעבר את ״אות הנשיא למתנדב״ מסייעת לצעירים אלו להשתלב בצבא, ולאחר מכן בתעסוקה ובמגורים עצמאיים בקהילה. הלהקה כוללת כיום את עדי יהודה, דורון לאור, ליה אביגיל מתן, נועה פורת, תומר שם טוב, יואב זקס ואופיר מנועים – כולם צעירים בעלי צרכים מיוחדים.

השיר הראשון שבצעו חברי הלהקה – "מכתב לאחי" אותו כתב והלחין עילי בוטנר שבוצע במקור בפיו של קובי אפללו, אל חברי הלהקה הצטרפה הזמרת עדן בן זקן שאמרה בעקבות המפגש וההקלטות – ״אני שמחה לקחת חלק במיזם חשוב זה, שמוכיח כי כל אחד יכול להצליח, ולכל אחד מגיעה הזדמנות שווה״.

הלהקה תצא בקרוב לסבב ההופעות הראשון שלה, ומתוכננות לה הופעות רבות בארץ ובחו״ל.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d