קליפים חדשים

יקיר הלל – עשני טוב

היוצר והמבצע יקיר הלל, משיק שיר תפילה - "עשני טוב" מאלבומו השלישי "אמונה רעה", צפו

בדרך לאלבומו השלישי "אמונה רעה" משיק הזמר והיוצר יקיר הלל שיר חדש – "עשני טוב", זהו שיר תפילה, במובן הפשוט ביותר של המילה, בה נשמע קולו של יקיר. אל השיר מתלווה קליפ אשר צולם במדבר יהודה כחלק מהמסע המוזיקלי שיקיר חופן באלבום האמור להציג מעין מסע מדברי ההופך למסע נפש אדיר בעוצמתו. המוזיקה של יקיר מושפעת במישרין מסביבת מגוריו אי שם במצפה רמון עם אווירת מדבר מסתורית וקסומה.

כך יקיר עם השקת השיר החדש – "השיר ׳עשני טוב׳ הוא בעצם תפילה כנה ומזוקקת שלי. היא תמיד מגיעה בקצה של כל התמודדות שאני חווה. אני מגלה את עצמי מחדש בכל פעם, נשבר ונבנה. ודבר אחד הבנתי מכל זה, שכל עוד עיניי פקוחות וליבי פתוח, כל עוד אני שומר על עצמי טוב (שלעיתים זה דבר לא פשוט בכלל) התפתחות מגיעה. התפתחות שמאפשרת לגדול ולצמוח מעל לכל תהום. ואחרי כל התחבולות והתכנונים שלי בקשר לחיים האלה, מה שנשאר הוא להקשיב לאינסטינקטים שלי ולקול הפנימי שממנו בקעו המילים של השיר הזה. תודה רבה לכל הנשמות שעוזרות לי להגשים את ייעודי ואת חלומותי!"

על הקליפ אחראים יקיר הלל וחי אפיק

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: