כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

שאול מנהל מועדון בארבי – וויתרתי

שאול מזרחי מנהל מועדון ההופעות התל אביבי "בארבי" יוצא כנגד הכרזת שר התרבות והספורט חילי טרופר והתנאים המוצעים במתווה החדש לחזרה לשגרה, בדבריו פונה שאול גם לעמיתיו ולאמנים שלא ללכת שבי אחרי הספין, ומודיע כי הוא לא עושה בינתיים כל צעד לחזל"ש, כדבריו – וויתרתי.

לפני זמן קצר פירסם שאול מזרחי, הבעלים והמנהל של מועדון ההופעות התל אביבי "בארבי" תגובה בעקבות ההכרזה של שר התרבות והספורט על החזרת אירועי התרבות והמופעים על פי מתווה הדרכון הירוק. זהו תוכן ההודעה:

טירוף!!!!!! הדיו לא יבשה מהספין התקשורתי של שר התרבות ושר הבריאות ובעוד שוועד הפעולה נאבק לשפר תנאים בשיחות זום למען תעשייה שלמה ולא ליחידנים כבר "העסקנים" אותם אנשים שלרגע אחד לא היו מתחת לאלונקת המלחמה לחזרת התרבות כבר שולחים הודעות ",היי פותחים את.. ב 11.3 ל – 500 איש תרצו לשבץ" אין גבול לחזירות אין גבול לחוצפה. אל לנו כתעשייה לשתף פעולה לא לתת תמונת ניצחון לא לשר התרבות שלדאבוני לא טרח במאום בשנה האחרונה ולא לשר הבריאות שמשתמש בנו כניסוי כלים לקראת הפעימה הבאה (3.9 אולמות הארועים/מסעדות) מי בכלל יכול להאמין לכוונת

מקבלי ההחלטות על רצינות דבריהם תזכירו לי מתי בפעם האחרונה הלכתם למופע תרבות תחת כיפת השמיים בפברואר????, ועוד בערב !!!! פעם ראשונה אני כמעט מתחנן לכם אומנים אל תשתפו פעולה אל תתנו יד לניסיון הדיכוי של ממשלת ישראל  בתעשייה חבוטה ומרוסקת.אל תספקו את תמונת הניצחון שמייחלים שרי התרבות בשביל לקושש אולי מנדט בבחירות. וזאת תחת כותרת "שהוא נאבק לחזרת התרבות" בואו נמתין לפעימה הבאה ב 9.3 בואו נראה אותם נותנים לסקטור שלהם תנאים של עבדות שנייה לפני בחירות הריי לא יעלה על הדעת חתונה ללא שתייה ואוכל(ככה הדרישה מהתרבות) שלא נדבר על שנה שלמה ללא אירועים גדולים עכשיו חתונה ל 300 איש במקום סגור (זאת הדרישה לתרבות).

המתנו כבר קרוב לשנה עוד משוכה אחד מה כבר נדרש ומה יש לנו להפסיד. פעם אחת תפגינו אחדות וסולידריות, פעם אחת נהיה מאוחדים רק בכוח *ביחד* נצליח תנסו זה כבר הוכח.

ולך אדון חילי טרופר כבוד שר התרבות שיעור קטן בחשבון כשתרמת כליה אחת ידעת שעים השנייה תשרוד אבל שאתה בא לפתוח תרבות בכמות מאוד דלה במקומות ללא מקור פרנסה נילווה זה לא משול בעיניי מלתת את 2 הכליות. במילה אחת מוות! לצערי הבאתם סקטור שלם לחוסר אונים עייפות אין סופית לייאוש טוטאלי שכל מה שאתם רוצים כבר מקבלים רק תנו לנו לעשות את עבודתנו .זה ניצול ציני שמקביל בעיני לניצול בניי נוער במדינת עולם שלישי. הרגתם לנו את הכבוד את הרוח ואת הנפש כבר לא נותר לנו דבר. וכן ידוע לי שהתיאטראות יפתחו שהרי הם מסובסדים על ידכם הרי אתם הוא הבוס כולל מוזיאונים .ולכם אומנים מפיקים נגנים אני מתחנן מפציר אל תתנו יד לחזרה כל כך אומללה לשיגרה.

אני בשלב זה וויתרתי.

ובהזדמנות זו ראוי לציין כי שאול מזרחי יתראיין בפני יואב גינאי וישוחח על התרבות בימי הקורונה, בתכנית אשר תשודר בלייב ממרכז ביכורי העתים בתאריך 16 בפברואר בשעה 20:30. כאן יש לינק להרשמה וקבלת קוד צפייה, הרישום ללא עלות כספית.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d