חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

ההופעות חוזרות אחרי שלושה מיליון מחוסנים

לפי מתווה פרויקטור הקורונה ניתן לפתוח את עולם התרבות בתאריך 23 בפברואר בתנאי...

הערב הציג פרופ' נחמן אש, פרויקטור הקורונה לשרי הקבינט הממשלתי את מתווה "חוזרים לחיים" המתוכנן ליציאה מהסגר ותחילת החזרה לשגרה מוגבלת.

על פי התכנית שהוצגה ובה מספר פעימות צויין כי בפעימה השנייה שתחל בתאריך 23 בפברואר ניתן לפתוח בין היתר את עולם התרבות. התנאים הבסיסים לכך הם לעבור את מספר המחוסנים במנה השנייה מעל שלושה מיליון, , 90% מחוסנים בקרב שכבת הגיל של בני 50 ויותר, פחות מ-900 חולים קשים ומקדם הדבקה שקטן מ-1. כמובן שהפתיחה תתקיים בתנאי המגבלות של התו הירוק.

כזכור מדובר על תפוסת קהל שלא תעבור את ה- 75 אחוז או 500 אנשים, עם מסכות במהלך כל זמן השהייה באולם ובתנאים מוקדמים של הצגת תעודת התחסנות תקפה, תעודת החלמה, או בדיקה בהליך מהיר כרבע שעה לפני הכניסה.

כך נראה העמוד העוסק בין היתר בעולם התרבות במצגת המתווה שהוצגה הערב:

הקלות בפעימות צילומסך
הקלות בפעימות צילומסך

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: