מוזיקה על המסךסיקור הופעות
כולל וידאו

בשידור חי – "בניגוד להנחיות" עם Buttering Trio

שידור ישיר וחי בשיתוף מועדון "צוללת צהובה" בירושלים, ערב עם Buttering Trio, צפו

ברוח הימים הללו אנחנו משתפים פעולה עם מועדון צוללת צהובה הירושלמי בסדרת המופעים "בניגוד להנחיות" הערב הופיע ההרכב Buttering Trio.

את ההרכב Buttering Trio או כפי שאוהבים לכנותם בעברית שלישיית מורחי או חובצי החמאה פגשתי לראשונה כאשר חגגו את השקת אלבום הבכורה שלהם Toast בלופט בשביל המפעל בדרום תל אביב, מאז פגשתי בהם לא מעט בהופעות חיות עד שאת ההזדמנות האחרונה לראות ולשמוע אותם ללא מתווכחים דיגיטליים קיבלתי בפסטיבל הפסנתר החי האחרון, זה שהתקיים במוזיאון תל אביב בשנת 2019.

ההרכב הכולל את המוזיקאים – ריג׳ויסר (יובל חבקין), בנו הנדלר וקרן דן (קרן דוניץ) יוצר מוזיקה המשלבת בין נגינה בכלים אנלוגיים למקלדות דיגיטליות. ההשפעות המוזיקליות המוטמעות ביצירותיהם רבות ומגוונות מטריפ הופ לגרוב פסיכדלי, דרך ביטים של ג'אז, סול, ו-Fאנק עכשווי. מאז הספיקו להשיק שלושה אלבומים וכעת הם עובדים על האלבום הרביעי – באטרינג טריו פלוס אחד.

הערב, כשהם מתוגברים במתופף אמיר ברסלר הופיעו כאמור המוזיקאים במסגרת הליין "בניגוד להנחיות" ב"צוללת צהובה" בירושלים, לא נותר לנו אלא להציג בפניכם את המופע במלואו, תהנו.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: