חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

המוזיקאי גארי ניומן מכריז על אלבום חדש – Intruder

האלבום החדש של גארי ניומן – Intruder, אמנם יצא לאור במאי 2021, אולם ביום שני יתפרסם השיר הראשון, פואמות מחאה וזעקת כדור הארץ כנגד בני האדם. כל הפרטים.

שלוש שנים אחרי שהשיק את אלבומו הקודם Savage: Songs From a Broken World מודיע המוזיקאי והמפיק בן ה- 62 גארי ניומן על יציאת אלבום חדש בשם Intruder במאי 2021 האמור להיות המשכה של הסאגה הפוסט אפוקליפטית שיצר באלבום הקודם.

לדברי ניומן ביום שני הקרוב הוא ישחרר את השיר הראשון שילווה בקליפ אליו הוא אפשר הצצה של מספר שניות וללא סאונד.

עם ההכרזה על האלבום הצפוי שיכלול תריסר שירים, מספר גארי ניומן על הנרטיב הכלול – "מדובר באלבום המתבונן על שינויי האקלים מנקודת המבט של הפלנטה, אם כדור הארץ היה יכול לדבר, ולהרגיש דברים כמו שאנחנו עושים, מה זה היה אומר? איך זה היה מרגיש? השירים, לרוב, מנסים להיות הקול הזה, או לפחות מנסים להביע את מה שאני מאמין שכדור הארץ חייב להרגיש כרגע. הפלנטה רואה בנו את ילדיה הגדלים כעת לאנוכיות קשה, תוך התעלמות מוחלטת מרווחת הפלנטה עצמה. החשה נבגדת, פגועה והרוסה. כדור הארץ, מאוכזב ושבור לב נלחם כעת. בעיקרו של דבר, הוא רואה באנושות נגיף שתוקף את כדור הארץ. שינויי אקלים הם הסימן הבלתי ניתן להכחשה של כדור הארץ האומר שמספיק, ולבסוף עושה את מה שהוא צריך לעשות כדי להיפטר מאיתנו, ומסביר מדוע הוא מרגיש שהוא צריך לעשות זאת."

גארי ניומן המתגורר כיום עם משפחתו בקליפורניה נחשב לאחד מחלוצי המוזיקה האלקטרונית והיה סולן מוביל בשנות השבעים בימי הפריחה של להקות הגל החדש, ביקר בישראל בפברואר 2014 וקיים הופעה במועדון בארבי.

עדכון – הקליפ החדש

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: