קליפים חדשים

מיקה משה – רעידת אדמה

הזמרת הצעירה מיקה משה משיקה שיר חדש - רעידת אדמה, צפו

מיקה משה, ילידת קיבוץ כפר בלום שבצפון היא רק בת 13 וחצי, נחשפנו אליה לראשונה כאשר התמודדה בתכנית הריאליטי המוזיקלית "בי"ס למוזיקה" והגיעה לגמר ולקחה את המקום השלישי כשהיא מתאפיינת בצבע קול ייחודי ואיכות שירה של זמרת בוגרת.

במהלך הקיץ האחרון הוחתמה מיקה בלייבל הכי גדול בארץ – הליקון והיא עושה את צעדיה לקראת אלבום בכורה בו מסייעים לצידה הפזמונאית הודיה חיוט והמלחין והמפיק המוזיקלי אלנתן שלום ביצירה והפקה מוזיקלית. הצלחתה הראשונה במסע הזה היה עם השיר הראשון "יש לך אותך" אותו בצעה ביחד עם מירי מסיקה במסגרת משדר ההתרמה "לתת". כעת היא משחררת שיר חדש – "רעידת אדמה" העוסק בהתמודדות עם מצבים, על עוצמה וחולשה מנקודת המבט של הדור הצעיר. את הקליפ ביימה איה זך.

כך מיקה עם שחרורו של השיר – "רעידת אדמה" עבורי הוא שיר שמביע את הרצון של ילדה לתמוך ולחזק בדרכה שלה את המבוגרים בחייה. השיר הוא נקודת מבט של הילדה על עולם המבוגרים והניסיון שלה להבין ולהזדהות עם מה שעובר עליהם."

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: