מוזיקה על המסךסיקור הופעות
כולל וידאו

פרויקט זאפה בסלון חוזר

אחרי פתיחת הסדרה המוזקלית Back2Live שנקטעה מרימה רשת זאפה את פרויקט השידורים המקוונים מחדש, צפו

לפני שבוע פתחה רשת מועדוני זאפה את פרויקט  Back2Live בפארק הירקון – מתחם הופעות ייחודי וראשון מסוגו בישראל, המונה 1,000 מקומות ישיבה בפארק הירקון גני יהושע בת"א. המתחם נפתח בהופעתו של עידן רייכל במשך יומיים ולאחריו התקיימו הופעות של אביב גפן ואת השבוע הראשון חתם המופע של עידן חביב.

בהחלטה דרמטית של ממשלת ישראל לעצור את ההופעות החיות הפתוחות לקהל הפרויקט Back2Live נחסם בהמשכו בפני קהל אולם שיתוף פעולה בין רשת מועדוני זאפה לערוץ הטלויזיה המסחרי קשת 12 העביר את המשכם של המופעים שהתקיימו באותו מתחם בפארק הירקון אך ללא קהל, בשידור ישיר לצופים בבית במסגרת "זאפה בסלון" באמצעות הטלויזיה והאפליקציות.

את הפרויקט המחודש "זאפה בסלון" פתח המופע של עידן רייכל, זו פתיחה שלישית של עידן במסגרת שיתופי הפעולה הללו, כזכור הראשון היה בחודש מרץ, השני היה לפני שבוע וכאמור האחרון היה בתחילת השבוע הנוכחי. בנוסף למופע של עידן רייכל התקיימו עד עתה הופעות של עילי בוטנר וילדי החוץ שאירחו את משי קלינשטיין ומגי אזרזר, הופעתו של איתי לוי שאירח את עדן מאירי.

את סיומו של הפרויקט לפני הכניסה לסגר הכללי יחתום מופע מיוחד לקראת יום כיפור שיתקיים הערב בירושלים "זה הזמן לסלוח" בהנחייתה של סין רהב מאיר, בשיתוף עיריית ירושלים, משרד ירושלים והתפוצות, הרשות לפיתוח ירושלים, קשת 12 וזאפה. במופע יטלו חלק הזמרים – עמיר בניון, קובי אפללו, מוש בן ארי, רמי קליינשטיין, שולי רנד, נתן גושן, מרינה מקסימיליאן, עדן אלנה וחיים ישראל. המופע ישודר כאמור בערוץ הטלויזיה של קשת 12 ובאפליקציות.

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: