קליפים חדשים

עומר קורן, נרקיס וטל גורדון – לך אלי

עומר קורן מארח את נרקיס וטל גורדון בשירו החדש - לך אלי, צפו בקליפ

במסגרת עבודתו של המוזיקאי והיוצר עומר קורן על אלבומו החדש "ארץ לא" שיכלול שירי משוררים ערבים ויהודים הוא מזמין את הזמרות נרקיס וטל גורדון להצטרף אליו לשיר את שירו של מאיר בנאי על פי מילותיו של המשורר היהודי מתור הזהב רבי אברהם אבן עזרא – "לך אלי".

כבר בהאזנה וצפייה ראשונה ניתן ללמוד על החלטה מצויינת לשילוב שלושת המוזיקאים יחדיו בביצוע השיר, כל אחד מהם מביא את יכולותיו, סגנונו וצבע קולו האופייני אל הביצוע המצויין הזה, צפו בקליפ.

את עומר קורן תוכלו לראות בימים הקרובים במספר הופעות – בתאריך 9.7.20  מחווה לדליה רביקוביץ' – בית ביאליק, ת"א. בתאריך 8.8.20  מופע פותח לאריק ברמן – מועדון בארבי, ת"א. בתאריך  15.9.20 מופע השקה לאלבום "ארץ לא" – תיאטרון תמונע, ת"א.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: