פס קול שבועי

ג'ון פרושיאנטה אקא Trickfinger משחרר אלבום חדש

אלבומו החדש של גיטריסט הפלפלים שוחרר להאזנה ורכישה בבנדקמפ, כל הפרטים

אמנם לא נזכה לראות קיץ את רד הוט צ'ילי פפרז שוב בפארק הירקון מתאחדים עם הגיטריסט הוותיק פרושיאנטה, לאחר שהמופע המתוכנן נדחה לשנת 2021, אולם עובדה זו לא מנעה מפרושיאנטה לשחרר אלבום סולו חדש עם השם המאוד ארוך – She Smiles Because She Presses The Button.

באלבומו החדש פרושיאנטה המוצג תחת הטייטל האמנותי הנוסף שלו – Trickfinger הוא מציג יצירות מגוונות יותר ומגובשות. יכולתו לדלג מסגנון לסגנון מבלי לאבד את הזהות הייחודית שלו כיוצר ומבצע גם במוזיקה הנולדת מתוך מכונות אלקטרוניות.

כפי שפרושיאנטה ומנהליו מציינים מעל האלבום הוא עסק שנים רבות בלימוד תוכנות יצירת מוזיקה אלקטרונית, טיפול בסינטסייזרים ומכונות תופים מבפנים ומבחוץ, באותה גישה בלתי נלאית שהוא הציג לאורך הקריירה שלו. תקופה זו של לימוד אינטנסיבי הובילה באלבום החדש למה שמוגדר פרץ יצירתי. תלחצו להאזנה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: