קליפים חדשים

נטע ברזילי – Ricki Lake

אחרי שכבשה את אירופה עומדת נטע ברזילי לכבוש את ארצות הברית

אחרי השיר "Toy", והשירים שבאו אחריו – "Bassa Sababa", "Nana Banana"' ממשיכה זוכת האירוויזיון בשנת 2018 נטע ברזילי להדהים והפעם היא משחררת שיר וקליפ הנוגע היישר באחת מהבעיות הכי קשות של התרבות האמריקאית – המזון המהיר, הג'אנק פוד כסימבול לתרבות האינסטנט או יותר נכון לתת התרבות והמסלול המהיר לקריסת האימפריה הכי גדולה במערב.

כך מספרת נטע ברזילי על הרעיון לשיר החדש ומהיכן היא שאבה את ההשראה – "בצעירותי נהגתי לצפות באובססיביות בתוכנית האירוח "Ricki Lake Show" והוקסמתי מכל הדמויות הצבעוניות שהתארחו בה, זו הייתה עבורי הצצה לתרבות האמריקאית האולטימטיבית גם במיטבה וגם בפניה הגרועות ביותר. למעשה כמו האורחים של ריקי, כולנו מחפשים הדרכה, פתרונות מהירים ופריצות חיים שישמחו אותנו וישכיחו את העצבות. מעיל חדש, אף חדש, ארוחה מאושרת או הפחתת צלוליטיס…בשיר החדש "Ricki Lake" כמו גם הדמות, אתה מקשיב לתחושות הבטן שלך ולא לחוקי החברה, אתה למעשה רוקד על הצלילים שאתה קובע. המושג Ricki Lake בשבילי היה תמיד התובנה איך לא מתאים להיות האהובה של אמריקה, והשיר בלוויית הוידאו קליפ הם בעצם המחווה הנדושה שלי…"

I don’t need ya high heels bitch I’m higher
Way up where they can’t touch me
See this face no I don’t look tired cause I don’t forget to hydrate

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: