חדשות פופ

עדן בן זקן דוחה את המופע ביד אליהו בשל ההריון

לפני שעה קלה הודיעה הזמרת עדן בן זקן כי המופע שנקבע לפברואר נדחה לקיץ 2020, כל הפרטים.

הזמרת עדן בן זקן, בצעד אמיץ החליטה, למרות שכמעט כל הכרטיסים כבר אזלו להופעתה שתוכננה להתקיים בתאריך  20/2/2020 בהיכל מנורה בתל אביב לדחות את המופע בשל הריונה המתקדם ולאור מצבה הרפואי בתקופה האחרונה, על פי הודעה שהיא העלתה לעמודיה הרשמיים ברשתות היא המופע נדחה לתאריך 6 באוגוסט 2020 כדי למונע סיכונים רפואיים ולדבריה על מנת להיות בשיא היכולת ולתת הופעה מושלמת כפי שמגיע לרוכשי הכרטיסים.

קהל יקר שלי,
אחרי 129 מופעים בפסטיגל, אני רוצה להגיד לכם שהיה לי מדהים והייתה חוויה מטורפת ומאתגרת, במיוחד עם העובדה שלראשונה אני חווה את הדבר המדהים הזה שנקרא הריון. באותה נשימה בתקופה האחרונה, כפי שבטח שמעתם לא פעם בתקשורת, אני מרגישה לא במיטבי, סחרחורות, חולשה ותופעות לוואי שונות בעקבות ההריון. אני מסתובבת עם תחושה שבעקבות ההריון המתקדם ובמיוחד אחרי הטירוף והאינטנסיביות של הפסטיגל לא אוכל לתת לקהל שלי בתקופה הזו, את ההופעה המיוחדת והמושקעת שכ״כ רציתי בהיכל מנורה.. אני רוצה לקפוץ אתכם, להרים אתכם, לעוף אתכם ולהתרגש אתכם ולהיות אתכם ב 100% כי לכם מגיע 100%. אז אחרי מחשבות רבות החלטתי לדחות את המופע שהיה אמור להתקיים ב 20/2/20 לתאריך 6/8/20 כדי שאוכל לתת לכם את ההופעה הכי מדהימה חגיגית ומיוחדת עם כוחות מחודשים, בדיוק מה שמגיע לכם..

כל רוכשי הכרטיסים שימו לב, אין צורך להחליף את הכרטיסים שברשותכם הם יהיו תקפים גם לתאריך החדש, במידה ותרצו לבטל את הכרטיסים יש לפנות לקופת ת"א 2207*
אוהבת עדן

תזכורת מהמופע הראשון של עדן בהיכל מנורה:

עדן בן זקן בהיכל

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: