חדשות הסצנה

הבלוז האחרון – מופע מחווה לזכרו של הגיטריסט רוני פיטרסון

שורה ארוכה של אמנים מצטרפת להפקת המופע "הבלוז האחרון" לזכרו של הגיטריסט רוני פיטרסון, כל הפרטים.

שלום חנוך, ברי סחרוף, אהוד בנאי, זאב נחמה, היהודים, מרגול, מיי פינגולד, ירמי קפלן, אריק סיני, דני רובס, אלו הם חלק מהאמנים אשר שיתפו פעולה עם רוני פיטרסון מאז שהובא לארץ ב- 1987, על ידי שלום חנוך, אשר נסע עד אמריקה הרחוקה להביא נגנים חדשים ללהקתו.

אומנים אלו יביאו לבמה, כל אחד בדרכו, את הגעגועים, הכאב, המוסיקה… כשאת כולם מאחד הרצון לחלוק כבוד אחרון למי שמכונה "מלך הבלוז המקומי". למי שצלילי הגיטרה הייחודים שלו נשמעו לצד שלום חנוך בכל הופעותיו.

למי שהפך במו ידיו את הבלוז לחלק בלתי נפרד מהתרבות פה, הן על ידי הופעות בכל הארץ עם להקתו וגם בהופעות משותפות עם טובי הבלוזיסטים הבינלאומיים שהגיעו לארץ רק כדי לקחת חלק בהופעותיו של פיטרסון.

המופע, אותו מפיקה נילי פיטרסון, בהנחייתו של יואב קוטנר יערך ב-27 בינואר בהיכל התרבות בת"א ויופיעו בו בנוסף: ארז נץ, יהודה עדר, שמוליק בודגוב צלי סיגלסקי (שליחי הבלוז) אשר יפתחו את הערב בקטע גיטרות מצמרר כיאה לאחוות גיטריסטים וגם זיו הרפז, ברק קרם , משה לוי, ניצן עין הבר, יוני דרור, יועד נבו, העבריים מדימונה.

מפיק מוסיקלי של הערב הוא עדי רנרט ועל הניהול האומנותי – נילי פטרסון וקובי בן עטר

כרטיסים למופע זמינים באתר זאפה

נפרדים מרוני פיטרסון

המוזיקאי רוני פיטרסון הלך לעולמו

בלוז לאוזןבר

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: