חדשות הסצנה

סנסציית ההיפ הופ מאוקראינה Альона Альона מגיעה לתל אביב

אין ספק כי Альона Альона היא הסנסציה הכי חמה מאוקראינה, לא צריך לדעת את השפה, רק להאזין ולשחרר את הגוף, זה יקרה בבארבי, כל הפרטים.

סנסציית ההיפ הופ מאוקראינה – Альона Альона או באנגלית Alyona Alyona מגיעה למופע יחיד במועדון בארבי בתאריך 11 לדצמבר 2019. אליונה אליונה קוברת את הרשת עם אלבום בכורה שהפך ללהיט ויראלי וההמנון הלא רשמי של צעירי אוקראינה.

אליונה היא הדמות האייקונית האותנטית, טכניקת החריזה המטמטמת והחזון האמנותי המסעיר של אליונה, מתפוצצים עכשיו על עוד ועוד אוזניים ועיניים נפעמות ברחבי העולם, הנשבות בכוח המתפרץ של תופעת הטבע/כת מקייב ההופכת אט (מהר) לקולו של דור.

גם אם אינכן.ם מבינים מילה באוקראינית אתן.ם הולכים לאבד את המוח בתוך המערבולת של אליונה, את ההופעה/תופעה שמגיעה לתל אביב יהיה זה עוול להחמיץ.

על הבאתה של אליונה לתל אביב אמונים Yellow Brick ו – N-factorial.

כרטיסים כאן ועכשיו!

את המופע של אליונה יפתחו ואדים מכונה ודימה אקס אר.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: