קליפים חדשים

מיקה קרני ולירון עמרם – ליפול לשיגעון

מיקה קרני ולירון עמרם בשיר אותו כתבו והלחינו יחדיו, אבי קושניר מתארח בקליפ

הסיפור של מיקה קרני – "את ליפול לשיגעון כתבתי והלחנתי יחד עם מוסיקאי ששבה את ליבי לפני 3 שנים ברדיו -לירון עמרם. אחרי ששמעתי וחקרתי אודותיו ברשת ישבתי וכתבתי עליו את הבית הראשון בשיר שלחתי לו והצעתי לו להמשיך את השיר אם יעורר בו השראה. הוא אהב וכתב המשך ונפגשנו באולפן לחבר את שכתבנו ולהקליט. מאד שמחה ומתרגשת מהחיבור עם לירון."

הסיפור של לירון – "לפני כשלוש שנים מיקה פנתה אליי וסיפרה לי שהיא כתבה שיר ושהיא דמיינה אותי שר אותו. כששמעתי את השיר, המילים והלחן התחברו להרגשה טובה ומוכרת, אז הלחנתי לו את ההמשך והיצירה של שנינו התחברה למשהו שלם. אני שמח שהיום מיקה שחררה אותו לאוויר העולם."

את הקליפ בו מתארח אבי קושניר ביים, צילם וערך אקים דולינסקי.

את מיקה קרני תוכלו לראות במופע ב"פנתרה", תל אביב בתאריך 7 בנובמבר. את לירון עמרם תוכלו לראות במופע ב"בית טיכו", ירושלים בתאריך 31 באוקטובר במסגרת פסטיבל מנופים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: