קליפים חדשים

עברי לידר – לרקוד עם דמעות בעיניים

לרקוד עם דמעות בעיניים - שיר חדש מבית היוצר של עברי לידר המשתף פעולה עם עופר מאירי, תומר מייזנר ונועה קירל.

לרקוד עם דמעות בעיניים – ההשוואה המתבקשת, ממש כמו בשירם המפורסם של חברי להקת Ultravox משנות השמונים, עברי לידר רוקד עם דמעות בעיניים במרכז רחבת הריקודים.

אכן להיט רחבות חדש מבית היוצר של המוזיקאי והזמר המוערך והאהוב עברי לידר אשר כתב את המילים והלחין במשותף עם עופר מאירי בהפקה מוזיקלית של תומר מייזנר ודי ג'י PM, המגיע שנה ויותר לאחר ששחרר את שירו הקודם "נסיכה שלי" בכיכובה של בר רפאלי בקליפ.

אלא שהפעם משחק עברי עם הסלוגן המפורסם במשמעויות אחרות, הנרטיב בשירו החדש "לרקוד עם דמעות בעיניים" שהוא בול להיט רחבות ריקודים קלאסי הוא בכלל סיפורה של אשה נערה (כזו שמגולמת בשירה בידי הזמרת נועה קירל). עברי מצליח בתוכו של שיר ההרקדות לטמון סיפור כואב על הכלום ומסכות היום יום שמסתירות כאב וצער.

כך עברי על הלהיט החדש שאת הקליפ העוטף אותו ביימו איתמר לידר, גיא שגיא – "מהפכה של שמחה? המוסיקה השמחה, המרקידה והרקידה תופסת מקום מרכזי בתרבות שלנו. הצורך שלנו לפרוק את המציאות הלחוצה והאגרסיביות שאנו חיים בה מוצא מקום באסקפיזם של השמחה והריקוד. בחסות המוזיקה ובחשכת המועדון – כולנו שווים.

"לרקוד עם דמעות בעיניים" הוא נקודת המפגש בין תחושות החופש והשחרור של הריקוד לבין הרגשות היותר עמוקים שאנחנו מנסים לפרוק. האם אלה דמעות של  אושר? האם אלה דמעות של עצב?  זה לא משנה.  במנעד שבין שני סוגי הרגשות קיים הרצון שלנו להתעלות מעל ללחצים היומיומיים ומעל  הצורך לשווק שלמות ואושר כדי לעמוד בדרישות החברה. עכשיו זה שלכם. מקווה שתאהבו".

תלחצו Play

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: