קליפים חדשים

אלון לוטרינגר – The maze

איזו יצירה נהדרת זו, השיר החדש שאלון לוטרינגר שחרר השבוע, ברצינות, פשוט להתרווח על מה שאתם יושבים וכדאי שתשבו, ותאזינו בהתנתקות מהעולם. מעבר לעובדה שאלון תמלל, הלחין, הפיק מוזיקלית, והוריד את החומרים לגמר המושלם הוא גם מנגן כאן בכמה מכלי הנגינה, טוב לא לבד, יש עוד נגנים אבל…!!!

השיר החדש הוא מה שקרוי בעגה סנונית ראשונה מתוך אלבום חדש שיקרא בשם – Ground. זה יהיה אלבום הסולו השני של אלון שאת ההשראה המוזיקלית שלו שאב אלון מקלאסיקות של האלטרנטיב האוונגדרי הכי וותיק שישנו בנמצא ועדיין בועט, שמות כבריאן אינו מרוקסי מיוזיק לצד גרוב של פרינס המנוח הם ביסודות היצירה שבאלבום שהחלה מעבר לים באירופה הקרירה והמשיכה כאן בארץ באולפן הביתי. את השיר מלווה קליפ אותו ביים ויטלי פרידלנד והוא צולם במבוכי
התחנה המרכזית החדשה בת"א.

אחרי השקת האלבום האישי הראשון "יער של טורקי אפור" ולאחר מכן הפרוייקט המקומי "מוּרה" עם עומר קליין ושחר ברבש שכבש את המאזינים בזכות העברית הזכה והאינטלקטואלית שנכחה בו הוא עושה את צעדיו באופן בוטח אל הקהל שמעבר לים.

בתאריך 12 ביולי בשעות הצהריים (שישי) אלון יופיע עם החומר החדש וההרכב החדש במועדון האזור, כדאי להגיע.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: