סיקור הופעות

מעוף הנץ של מוריה אור

מוריה אור והרכב האינדי פולק שלה MARBL חוגגים את השקת האלבום השני The Flight of the Hawks במופע חגיגי בתאטרון תמונע במוצאי שבת האחרון. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע לתמונע כדי להאזין, לראות ולחזור עם המראות והקולות.

מוריה אור, MARBL. צילום טוני פיין
מוריה אור, MARBL. צילום טוני פיין

לפני שבע שנים השיקה מוריה, מוזיקאית יוצרת שהחלה לנגן על פסנתר כבר בגיל שלוש, את אלבום הבכורה שלה, כאן בבלוג נכתבו אודותיו כמה מילים. ארבע שנים מאוחר יותר מוריה כבר יצרה במסגרת הרכב שענה לשם MARBL עימו השיקה אלבום ראשון שעליו ועל ההופעה לציון השקתו נכתבו כאן כמה וכמה מילים. כעת כאמור מוריה וההרכב משיקים את האלבום השני – The Flight of the Hawks.

אמש היה זה תורו של טוני פיין, שדרן ומגיש מוזיקלי וותיק ומנוסה לחוות את מופע ההשקה לאלבום החדש שנוסק עם סגנון מוזיקלי המחפש שינויים, מפולק רומנטי לטריפ פופ עכשווי ומעט אפלולי. האמת שהמילים במקרה הזה מיותרות, תנו לאוזניים וגם לעיניים להעביר לכם ולכן את החוויה המוזיקלית שנוצרה ונחגגה…

עם הזמן הספיקה מוריה יחד עם ההרכב העכשווי לקיים שלושה סיבובי הופעות באנגליה ואף לזכות בסיקור מפרגן ברחבי העולם – צרפת, קנדה, ארה"ב, אנגליה, גרמניה ויפן, הן המדינות בהן זכו להאזין לשירים ולחייך בעקבותיהם. טוני חייך במוצ"ש.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות שטוני צילם במופע

וידאו

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: