סיקור הופעות

בואו וראו את רעואל דניר

מופע השקת האלבום " בוא וראה" של היוצר רעואל דניר ב"בר גיורא" תל אביב, ליל שלישי, 16.04.2019. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין הגיע למופע כדי להאזין לצלילים ולהביא את המראות.

אלבומו החדש של רעואל דניר יצא בימים אלו בתצורת אי.פי וכולל חמישה שירים בלבד, כולם מזוקקים בקפדנות ובעדינות, דרך יצירה והגשה האופיינית לרעואל עוד מאלבומו הראשון.

כאילו ולא חלפו שבע שנים תמימות מאז פגש הבלוג את רעואל דניר, רגעים לפני אלבומו הראשון בהפקתו של דניאל סלומון. בליל שלישי האחרון, כשהוא מארח את המוזיקאי משה לוי והרכב נגני כלי מיתר הגיש רעואל דניר את השירים מאלבומו החדש לצד חומריו הקודמים ומצדיק את המילים שנכתבו עליו כאן בבלוג בשנת 2012 – "בהאזנה לשיריו של רעואל ניתן לאבחן את האיכויות המיוחדות בקול הרגוע, בטקסטים החודרים ובעטיפה המוסיקלית המעובדת למהדרין, השילוב בין הצלילים, המילים, לוקח את רעואל למקום בו נמצאים הטרובדרורים האיכותיים."

כאמור טוני פיין חזר מהמופע עם המראות והקולות.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

וידאו

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: