קליפים חדשים

חן אהרוני – למרות הכל

כשהוא עושה את צעדיו בדרך לאלבום שלישי ומתארגן לקראת סבב מופעי החורף, משחרר חן אהרוני שיר חדש אותו כתב והלחין יחד עם שותפו המוזיקלי ניצן קייקוב שאחראי גם על ההפקה המוזיקלית במהלך שהותם בלוס אנג'לס.

אחרי שורת להיטים, ביניהם – "נשימה" , ”ברחוב" , ”נוסע רחוק" , ”אהבה בלב" , ”נותנת לי בית" , ”בואי נרקוד" ועוד, עומד חן אהרוני במקום בטוח ככוכב פופ אמיתי.

חן מבטיח כי המופעים הצפויים בסבב חורף הקרוב, אשר יפתח בתאריך 20 בינואר במועדון זאפה תל אביב עם אירוח של האולטראס, יציעו לקהל עיבודים חדשים לשיריו הידועים לצד חשיפה של שירים נוספים מהאלבום שבדרך.

על קליפ האנימציה המלווה את יציאתו של השיר החדש עמלו דודו ואשרת וזאנה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: