חדשות הסצנה

שארל אזנבור חוזר לתל אביב בגיל 95!!!

במסגרת סבב הופעות העולמי לציון יום הולדתו ה- 95 יחזור השאנסונר הצרפתי פעם נוספת להופעה שתתקיים בדיוק בעוד שנה מהיום, בתאריך 29 ביוני 2019. המופע יתקיים בהיכל מנורה מבטחים וכבר ניתן לרכוש כרטיסים במחיר החל מ – 295 שקלים, כל הפרטים.

שארל אזנבור בתל אביב. צילום: יובל אראל

כזכור שארל אזנבור הופיע בפעם האחרונה בתל אביב, בהיכל ביד אליהו, לפני כשנתיים, אוקטובר 2017, צלילי קולו עדיין נשמעים בטוחים ורעננים כתמיד, הנה תזכורת שתיעדנו מאותו מופע.

אזנבור נחשב לאחד המוזיקאים הוותיקים והאהובים בעולם . לפני כשנה זכה לכוכב בשדרות הוליווד ובנאום שנשא במעמד זה סיפר לנוכחים כי דווקא העובדה שבתחילת דרכו לא זכה לפרגון גרמה לו להאמין בעצמו "יש בי תשוקה גדולה למוזיקה והיא מחזיקה אותי ומכוונת את דרכי"

אזנבור לא נח לרגע הוא מופיע בכל רחבי העולם . די אם נציין את סיבוב ההופעות האחרון שלו שכלל את ארה"ב, רוסיה, איטליה, אוסטרליה, טהיטי, ארגנטינה, מרוקו, יפן, אוקראינה, בלגיה, צרפת ויסתיים בסוף 2018 בשווצריה כדי להבין באיזה כוחות ניחן הפרפורמר האגדי הזה . בימים אלו, שוקדים מנהליו על השלמת סיבוב ההופעות לרגל 95 שנה, שיחל בינואר 2019.

למעלה מ- 1400 שירים כולל הרפרטואר העצום של אזנבור . "אני מבטיח להגיע אליכם עם השירים האהובים שלי לצד כמה חדשים שאני בטוח שתאהבו ."

על הבאתו ארצה אחראי משרדו של המפיק גד אורון. מחירי הכרטיסים החל מ- 295 ₪ "לאן" 8780* www.leaan.co.il

• הפקת המופע מבקשת להפנות את תשומת לב רוכשי הכרטיסים, כי מכירת הכרטיסים למופע באמצעות משרד הכרטיסים "לאן" בלבד!

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: