סיקור הופעות

תנו סיכוי לחלב

המופע של הרכב הפולק פופ הגרמני Milky Chance במועדון בארבי, מופע פותח – עומר נצר. אחת ה-ח-ג-י-ג-ו-ת! ליל שני, 21.05.2018, נכח תיעד ומדווח – יובל אראל. וידאו – אדוה אראל. מצלמה שניה – טוני פיין.

מילקי צ'אנס בתל אביב. צילום: יובל אראל

וידוי ראשוני (רק פרייארים מודים…),לא הכרתי את ההרכב הגרמני, לא שמעתי עליהם ולא ראיתי אותם, עד שהאזנתי לאחד הסינגלים שלהם בעקבות הודעה על המופע הצפוי בתל אביב. אהבתי והלכתי להתעמק בעניין, מצאתי שירים מצויינים שעושים טוב על הלב ועל הגוף. האלבום הראשון של ההרכב שיצא בשנת 2013 וכלל את הלהיט חוצה עולם Stolen Dance השתרש טוב מאוד בקרב הקהל הישראלי.

צמד ההופעות שתוכננו להיערך בתל אביב אמש והערב מהוות חלק מסבב לקידום האלבום השני שיצא בשנת 2017 העונה לשם Blossom והוא ממשיכו הטבעי של אלבום הבכורה, ללא יומרות מוגזמות, פשוט חגיגה מוזיקלית שהותוותה כמה שנים קודם לכן והולכת וממשיכה, טוב שכך.

אמש, במועדון בארבי, הבנתי שהגעתי לחגיגה מוסיקלית מהסוג שזמן רב לא חוויתי, שמחה הרמונית ומלאת קצב מלאה את החלל הגדול של מועדון הרוק של תל אביב בעוד כאלף צעירות וצעירים שואגים יחדיו את מילות כל השירים שהסולן, קלמנס רייבין שופך על ראשיהם בעוד חבריו להרכב לא עוצרים מלנגן ולנוע כאחת.

דקות שיא מיוחדות נרשמו כאשר קלמנס, שבדרך אגב עשה שימוש רחב מאוד במילים בעברית תוך כדי פניה לקהל באולם, הזמין את יעל שושנה כהן מההרכב הישראלי לולה מארש להצטרף אליהם לבמה לביצוע השיר Bad Things ולבצע את הפארט הווקלי שבמקור מבוצע בידי הזמרת איזבל ברדשאו המוכרת בכינוי "איזי ביזו" מתוך האלבום החדש של מילקי צ'אנס שלכבודו בעצם התקיים כל מסע ההופעות הנוכחי אותו יירטו היישר אל תל אביב אנשי ההפקה של לייב ניישן ישראל וקבוצת בלוסטון שיוצרים בשנים האחרונות שינוי משמעותי במפת מופעי חו"ל המתקיימים כאן, אבל זה נושא לחפירה בסיפור נפרד. רגע שיא נוסף נרשם לאחר שאחד הבחורים שעמדו קרוב לבמה וציין עם פלקט שהערב הוא חוגג יום הולדת הוזמן לעלות לבמה ולהצטרף להרכב, לאחר שחימשו אותו בגיטרה אקוסטית, לבצע עימם יחדיו את השיר Cocoon, אף הוא לקוח מהאלבום החדש.

מן הסתם כאשר הגיע זמן ההדרן נתנו חברי ההרכב את כל העוצמות ויחד עם הקהל עשו כבוד לשיר הכי פופולארי שלהם בביצוע שהרים את המועדון – Stolen Dance. קטע שהוביל לשיר פרידה שהסתיים בקראוד סרפינג מצויין.

אם החמצתם את החגיגה אמש, יש לכם מקצה נוסף הערב, אל תחמיצו, באחריות.

לחצו לצפייה בתמונות נוספות מהמופע

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: