סיקור הופעות

לפתוח ווליום


במסגרת  פסטיבל תל אביב ווליום, TAV  2018 , פסטיבל המוסיקה האלקטרונית הגדול בישראל. ערך אמש השדרן והעורך המוסיקלי המיתולוגי, שעוסק גם בתקלוטים, טוני פיין, ביקור לילי במועדון האזור אשר ארח אירוע לייבטרוניקה במסגרת הפסטיבל, רפורטז'ה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

כאמור כחלק מאירועי הפסטיבל ארח אמש מועדון האזור סשן תקלוטים אל תוך הלילה בדגש למופע חי עם אמנים מקומיים לצד אורחים מעבר לים.

הערב נפתח בתקלוט של ד' ג'י MOTEK הנמנה על חלוצי הסצנה האלקטרונית המחתרתית בפריז,  עם אוסף תקליטים הכוללים טראקים אלקטרוניים אזוטריים ואקלקטיים. זהו ביקורו השני בארץ לאחר ביקור הבכורה לפני עשור.

בהמשך הערב התקיים מופע של ההרכב הישראלי  SOL MONK, זהו פרויקט של נגן כלי ההקשה והתופים אביב כהן. אליו חברו אשף הגיטרה והאפקטים יונתן אלבלק, הקלידן נועם חבקין בסימפולים והווקליסטית ג'ני פנקין.

את המשכו של הערב הוביל שוב  די ג'י MOTEK ואת הצלילה אל תוך השעות הקטנות הוביל די ג'יי MIKE HOLLEN, "האח הבכור" במשפחת תקליטני המינימל-טק של בירת צרפת המבקר לראשונה בישראל.

כדי שתבינו במה דברים אמורים מצויים כאן החומרים הדיגיטליים של הנוגעים בעניין. לכו לרקוד.

 

 

 

DJ MOTEK – MFR Bat Beats 2 – Part 1

 

DJ MOTEK – MFR Bat Beats 2 – Part 2

 

 

 

 

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: