קליפים חדשים

סטטיק ובן אל – נמסטה

זה הגיע אחרי המתנה ממושכת, הסיפור – אחרי מסע ארוך ביערות הג'ונגל, חוקר התרבות הסקרן יהונתן ריגר מגלה בקבוק 'נמסטה' מוזהב. הוא מתקרב לאט לאט , מושיט את ידו ולפתע – סטטיק, בן השבט, חוטף את הבקבוק הקדוש. בעודו מספר לחוקר על השקפות חייו וחיי עמו, הוא מוביל אותו לכפר שמתגלה כשבט קובני, עם מבני דיינר אמריקאי ואנשים מגוונים וצבעוניים מלאי שמחת חיים ורוגע – העוסקים ביום יום בחגיגת החיים, קבלת האחר וייצור המים. יחד עם בן-אל, הם מציגים לחוקר את תחנות ייצור השיקוי. הוא מצלם, מתעד ומגלה שהנוזל מופק מסחיטת שעונים. בחגיגות הלילה, החוקר עובר "חניכה" סביב מדורה/סיר שעונים עם אנשי הכפר הצבעוניים, שרוקדים לצלילי הודו…

סטטיק ובן אל תבורי בהפקתו המוסיקלית של ג'ורדי משחררים שיר חדש המלווה כחלק בלתי נפרד ממנו בקליפ צבעוני בהפקתו בימויו וצילומו של רומן בוצ'אצקי, המתעד הרפתקאה בהשראת סרטי ההרפתקאות שכולם אוהבים, ומי שלא מוזמן פשוט לרקוד, אורחת הכבוד עם תבליני הודו היא הזמרת ליאורה יצחק. נמסטה לכם.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: