חדשות הסצנה

האמן הבלגי Oscar And The Wolf מגיע לישראל

למרות גילו הצעיר, הצליח מקס קולומביה הבלגי המוכר בטייטל Oscar And The Wolf לבסס את מעמדו כאחת ההבטחות הגדולות של תעשיית המוזיקה העולמית, המוזיקה שלו היא מפגש מיוחד בין חספוס ולכלוך אלקטרוני לבין מלודיות R&B וסול מלנכוליות. אחד השמות הלוהטים בשמי המוזיקה מגיע לארץ בשיאו. כל הפרטים.

מקס קולומביה, סלפי

בשלוש השנים שעברו מאז אלבום הבכורה שלו, Oscar And The Wolf הספיק לצאת מארץ הולדתו בלגיה ולחרוש את במות אירופה, מאמסטרדם ועד איסטנבול ולהופיע על הבמות הגדולות בעולם, בין היתר בפסטיבל טומורולנד, לחמם אתו לו ריד האגדי, להופיע לפני מיוז, אל סי די סאונד סיסטם, ריהאנה ועוד.

שיריו היוו חלק מרכזי מפס הקול של שבוע האופנה בפריז 2015, וחיזקו את מעמדו של קולומביה כאחד מהשמות החמים והמבטיחים במוזיקה האלקטרונית העכשווית.

בספטמבר הקרוב ישוחרר האלבום השני שלו שייקרא "Infinty" שעל פי כל התחזיות יביא את קולומביה לפסגות אליהן הוא ראוי, בדרכו להפוך לסופרסטאר. הסינגל הראשון מתוכו The Game, יצא בשנה שעברה וטיפס אל ראש המצעדים ברחבי העולם.

בחול המועד סוכות, 12 באוקטובר, יעלה Oscar And The Wolf לבמת ההאנגר 11 בתל אביב יפתח את אחד מאירועים האלקטרונים היחודיים שהיו בארץ, כשאחריו יעלה DJ Jenia שישלים את החגיגה.

תרשמו ביומן: חמישי 12/10, האנגר 11 תל אביב | פתיחת דלתות: 21:00 הופעה: 23:30 | כרטיסים 219 ש״ח

 

הלהיט

 

האלבום הקודם

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: