קליפים חדשים

יונתן ביטון – נוף חדש

שיר ראשון שמשחרר יונתן ביטון, מוסיקאי יוצר צעיר שכתב, הלחין ומבצע בהפקתו המוסיקלית של עידן רבינוביץ (הקולקטיב). השיר נעטף בקליפ חלומי סמי פנטזיה צבועת פסטל שביים, צילם וערך אוהד אלימלך, זו הסנונית הראשונה מאלבום הבכורה האמור לצאת בקרוב של יונתן, רק בן 21, שהחל את הרומן שלו עם עולם המוסיקה בלימוד נגינה על פסנתר, שרת בצבא בלהקת חיל החינוך והספיק ללוות כנגן את סגיב כהן, דניאלה לוגסי וכיום הוא חלק מסבב ההופעות של הראל סקעת. כמו כן הוא חבר בהרכב האינדי פולק המוכר ליודעי דבר בשם Jon.

במקביל לעבודתו עם אמנים אחרים הופיע יונתן לאורך השנה האחרונה עם שירי האלבום שבדרך בהרכב של שמונה! נגנים והתקבל נפלא, תגובות רבות מגיעות אליו בעקבות הופעותיו, מה שזירז את הרצון לשחרר סינגל ראשון לקראת אלבום הבכורה.  כל שירי האלבום שבדרך הם פרי יצירתו , חלק משירי האלבום הם בהפקה מוסיקאלית של יונתן, כולם עובדו על ידו.

כך יונתן הבוקר מיד עם שחרורו של השיר החדש לרשת – "בהתרגשות רבה, קצת לפני שהוא משוחרר לרדיו, אני גאה להציג לכם את הסינגל הראשון – ״נוף חדש״. משתף אתכם ראשונים בקליפ. הוא מחמם לי את הלב 🙂 היה לי העונג לעבוד עם אנשים מדהימים שנתנו את ליבם כדי שהוא יגיע אליכם הכי מדויק שהוא יכול. אני משתחרר ממנו בידיים רועדות, עכשיו הוא שלכם! לכל אותם אנשים יקרים שניגשו אחרי הופעות, שפנו בפייסבוק והתעניינו מתי כבר לעזאזל אפשר לשים פליי על משהו…הנה זה בא. האזנה נעימה!"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: