סיקור הופעות

פה זה לא אירופה

פסטיבל מיני קאבריו מביא את התשובה הישראלית לפסטיבלי הקיץ האירופאים, פרימוורה זה עשר דקות מבת ים, אליצור ראובני נסע בשליחות הבלוג כל הדרך עד לייב פארק בראשל"צ כדי להביא את התמונות והקולות, הקיץ מתחמם, 09.06.2016. רפורטז'ה בצבעים.

יונתן דגן JViewz . צילום: אליצור ראובני
יונתן דגן JViewz . צילום: אליצור ראובני

אחרי שהמיוחסים והברנז'ה ההיפסטרית של מדינת תל אביב נגעה לכם בנימי הקנאה עם דיווחיהם החיים מהעמידה בתור לגולדן רינג בהופעות שהתקיימו במסגרת פסטיבל פרימוורה בברצלונה בסופו של השבוע שעבר, מגישה העיר ראשון לציון את הגרסה הישראלית למרתון הופעות עם מיטב ההרכבים המקומיים שכבר עשו זאת מעבר לים, הרכב אחר הרכב, אמן אחר אמן, בבחינת חבר מביא חבר.

נינט. צילום: אליצור ראובני
נינט. צילום: אליצור ראובני

החל משעות הערב המוקדמות התמלא האמפי לייב פארק במתחם הבילויים של חולות מערב ראשון לציון באלפי צעירים וליתר דיוק כתריסר אלפים אשר באו לחגוג את פתיחת עונת מופעי הקיץ המקומית באחד המקומות המבטיחים שהוקמו כאן לאחרונה, רק שנתיים בשטח וכבר הפך האמפי פארק החדש של ראשל"צ לאחד האתרים המבוקשים להופעות, מקומיות ובינלאומיות.

דודו טסה. צילום: אליצור ראובני
דודו טסה. צילום: אליצור ראובני

ומה הסיבה האמיתית לחגיגה הנוכחית? גם השנה הכניסו יבואני מותג המכוניות הצעיר והקיצי MINI CABRIO את ידם עמוק עמוק לתקציב השיווק והפרסום כדי לעזור לרשת זאפה האמונים על מופעים חמים להרים את ההפקה במסגרתה חוו הבאים לפארק מרתון הופעות שהתקיים כשש שעות (!!!) עם מיטב האמנים שלנו ש"מעבר לים" זו עבורם שגרה.

רותם בר אור, האנג'לסי. צילום: אליצור ראובני
רותם בר אור, האנג'לסי. צילום: אליצור ראובני

פותחים את המרתון עם רותם בר אור והרכב המלאכים שלו TheAngelcy, ההרכב הישראלי שכבש את הפסטיבלים בעולם, ואחריהם רד בנד, להקת הבובות חסרות הנימוסים אשר ארחו לצידם את אביב גפן.

רד בנד ואביב גפן. צילום: אליצור ראובני
רד בנד ואביב גפן. צילום: אליצור ראובני

המרתון ממשיך עם ההרכב הבינלאומי של יונתן דגן –  J Views אשר נחת בישראל על מנת לחגוג את השקת האלבום החדש יומיים קודם לכן וכבר הוא חולק זמן עם אלו שלא הצליחו להניח ידם על כרטיסים לבית האופרה, יונתן מארח זמרות שחו"ל עבורן זו מילה שגרתית, אסתר רדא ונינט ועמוק עמוק אל תוך הלילה מגיעים ההיפר אקטיבים של להקת הקרחנות הישראלית בלקן ביט בוקס שארחו במהלך המופע את דודו טסה ואת שלישיית הבנות התימניות למשפחת חיים  A-wa.

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהפסטיבל, תייגו, צילום: אליצור ראובני

לחצו לקריאה אודות הפסטיבל אשתקד.

וידאו

 

 

אליצור ראובני

צלם מיתולוגי בסטילס ווידאו (זוהר ארגוב, תאטרון הקאמרי) עורך אתר "בילוי נעים".

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: