חדשות הסצנה

בוטלה הופעתו של ניל יאנג בפארק הירקון

בישיבת הערכת מצב שהתקיימה הבוקר במטה משטרת מחוז תל אביב הוחלט על ביטול המופע של ניל יאנג בפארק הירקון מחשש לסיכון בטחונם של הצופים. הידיעה מתפרסמת גם ב"מגפון" עיתון ישראלי עצמאי.

ניל יאנג, החמאס נגד אוהבי המוזיקה בישראל. צילום: יח
ניל יאנג, החמאס נגד אוהבי המוזיקה בישראל. צילום: יח"צ

הבוקר הודיעו נציגי משרד ההפקות של שוקי וויס כדלקמן: "בצער רב אנו נאלצים להודיע על ביטול המופע של ניל יאנג וקרייזי הורס שתוכנן ליום חמישי הקרוב בפארק הירקון, זאת לאור מתקפות הטילים של הימים האחרונים והחשש לביטחון הקהל באירוע רב משתתפים. מידע בגין החזרים וביטולי הכרטיסים יפורסם עד יום שישי הקרוב בהודעה לעיתונות ובמשרד הכרטיסים".

לציין כי הידיעה הייתה נצורה בידי הבלוג של יובל אראל כבר מהשבוע שעבר עוד במהלך מתקפת טילים על תל אביב ביום חמישי וכי אז עוד דובר על דחיית המופע לחודש אוגוסט על פי מרווחי ימים במסגרת הסבב של ניל יאנג בין העשירי לאוגוסט ועד ספטמבר אז הוא חוזר לארצות הברית ותחזית לסיום המערכה הצבאית, אך הבוקר כאמור הוחלט בידי ההפקה המקומית, מול ההפקה הזרה ופיקוד המשטרה לבטל האירוע לחלוטין.

 

Keep on rocking the free world

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: