כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

אפוריזם בחמישה צלילים

מופע אינטימי והשקת אלבום אי.פי בבנדקמפ, אנטיביוטיקה, אי.פי.ג'י.בי, שד"ל ת"א, 30.01.2013 21:00, נכנס למרתף, נכח, צילם ומדווח – יובל אראל.

אנטיביוטיקה, רדיו אי.פי.ג'יבי. צילום: יובל אראל
אנטיביוטיקה, רדיו אי.פי.ג'יבי. צילום: יובל אראל

חברי להקת אנטיביוטיקה (די מצויה כאן בבלוג) – דן פביאן בלוך שירה וגיטרת בס, נורית שטיינברג שירה וקלידים, דני אברג'יל בגיטרה חשמלית וניר זילברמן על התופים התכנסו אמש במרתף המחתרת המקומי רדיו אי.פי.ג'י.בי יחד עם קבוצת חברים כדי לחגוג את לחיצת האנטר שתשגר את אלבומם החדש – אפוריזם, בגרסת אי.פי הכולל חמישה שירים חדשים בלבד (מינימליזם הוא העושר החדש…) לצפיה, האזנה ורכישה מקוונות במחנה הלהקות – בנדקמפ.

אנטיביוטיקה, אפוריזם, בנדקמפ. צילום: יובל אראל
אנטיביוטיקה, אפוריזם, בנדקמפ. צילום: יובל אראל

הבלוג כיבד את האירוע בנוכחותו, סימן בסמארטפון בפורקסוור כי הוא נוכח וזכה בצ'ייסר על חשבון הבית, תמונות וצלילים מצורפים, גם האלבום.

את ההשקה של האלבום הממשי, זה שאפשר למשש בידיים יחגגו האנטיביוטים בתאריך 06.03.2013 בלבונטין7 יחד עם אופיודס ושעלת נפוצה, מחתרת מקומית  למופת, תרשמו ביומן.

לחצו לצפייה בכמה תמונות מהאיוונט

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151361156344654.496080.721654653&type=1

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d