כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות

עמיר לב יופיע במועדון התל אביבי שנסגר עם פרוץ המלחמה

המוזיקאי עמיר לב הכריז לפני זמן קצר כי הוא החליט לקיים את המופע המתוכנן שלו במועדון בארבי בעוד מספר ימים, כל הפרטים.

המוזיקאי והיוצר עמיר לב הכריז לפני זמן קצר כי הוא יעלה על הבמה של מועדון בארבי למופע סולו כשהוא מלווה עצמו בגיטרה אקוסטית. "ערב מיוחד בבארבי עם עמיר לב. אתם, השירים והגיטרה. וגם כמה חברים שיבואו לנגן."

כך פרסם עמיר בעמוד הפייסבוק שלו – "שלום לכולם, אחרי הרבה מחשבות החלטתי לעשות ערב בבארבי – לבד עם הגיטרה עם השירים של אז. ככה אני מתיחס ביני ולבין עצמי לכל מה שקרה לפני. ערב חד פעמי. כרגע אני לא רואה את עצמי חוזר להופיע. מדברים על לחזור לשיגרה , בשגרה העצב לא נוכח כמו שעכשיו, יקח לנו זמן… יהיו כמה חברים שיבואו לנגן איתי איזה שיר או לשיר. אבל זה אתם, השירים והגיטרה. יום חמישי הבא ה30.11 בארבי"

כך עמיר לב יהיה בין המוזיקאים הראשונים שחוזרים אחרי תקופה ארוכה למועדון שעומד סגור מאז שפרצה המלחמה. כרטיסים למופע זמינים כאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d