כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות מקומיותמבזקי מוזיקה
כולל וידאו

אמנים מתנדבים במלחמה

הפעילות הברוכה ורוח ההתנדבות נמשכות ללא מעצורים, צפו בדיווחים

סוגרים את השבוע החמישי ללחימה ואמני ישראל במלא המרץ ממשיכים להגיע לכל נקודה ונקודה ולהרים את המורל, ללוחמים, לחיילים, למשפחות המפונים, למשפחות החטופים, בשמחות ובעצב, כל הדיווחים והתיעודים באדיבות מנהלי האמנים ומשרדי התקשורת והיח"צ.

הזמר דודו אהרון ביקר בבסיס חיל הים אשדוד ושימח את החיילים, צפו

מופע התנדבות בין דורי. גל דן, זמר יוצר ואמן מוכשר בוגר לימודי תואר ראשון ב  Ono music בית הספר למוסיקה, הקריה האקדמית אונו וגם אחיינו של אמיר דדון. השניים הופיעו בהתנדבות יחדיו במועדון זאפה מידטאון, מול קהל של מפוני הדרום.

חודש כבר שהם לא איתנו! תושבי ניר עוז, קולולם ואברהם טל,, בפרויקט מיוחד ובקריאה להשבת החטופים. לציון חודש מאירועי ה-7 באוקטובר התכנסו היום תושבי קיבוץ ניר עוז, שכרבע מתושביו נרצחו או מוגדרים נעדרים, ויחד ביצעו את השיר "מחוזקים לעולם"

חברי להקת אתניקס לשמח כלה וכלה, נויה ואופיר, שנמצאות כבר חודש במילואים. צפו

קובי אפללו הופיע בפני יחידת קציני הנפגעים העושים עבודת קודש והרים להם את המורל. צפו

איציק כהן, נופר סאלמן, עדי אלון ,לירון ויגדור, קאסט המחזמר "סאלח שבתי", מבית התיאטרון הארצי מיסודו של סמי לוי, בהופעה מיוחדת בפני מפוני העוטף ושדרות

אייל גולן ממשיך לשמח ולחזק את חיילי ישראל בבסיסי צה״ל ברחבי הארץ, הפעם התלוותה אליו אלין גולן שספונטנית שרה איתו דואט, צפו

הראפר איזי הופיע מול משפחות החטופים בתל אביב עם השיר "שִׁבְעָה באוקטובר". "זה הדם היהודי שלי בוער זה הפייט על הבית בו גידלו אותי, כל הראש שלי טרפת מדינה שלי מותקפת, ועוד אבא שרואה פתאום ת'בת שלו נחטפת, הבטן מתהפכת אז פותח ת'סרעפת, נשמה שלי נשרפת והדרך הדרך עוד נמשכת, כי עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

יובל דיין נסעה לבקר ולשמח לוחמים ביחידת החילוץ, צפו

הפגנת ענק בשיתוף מטה משפחות החטופים – צוותי רפואה בדרישה לצלב האדום – בקרו וטפלו בחטופים בעזה ללא דיחוי! על הבמה הופיעו תמיר גרינברג וואלרי חמאתי כאשר תמיר גרינברג ביצע את השיר  Coming Home לצד הדואט המשותף – הללויה צפו

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d