כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות הסצנהחדשות מקומיות
כולל וידאו

אריאל זילבר ביטל את המופע בהיכל התרבות

לדבריו הביטול בעקבות המלחמה שנכפתה עלינו, כל הפרטים

בתאריך 25 באוקטובר אמור היה להיערך מופע המציין את יום הולדתו ה- 80 של האמן והמוזיקאי אריאל זילבר בהיכל התרבות, מופע בו היו אמורים להתארח מספר אמנים שהיו חבריו ביניהם שלום חנוך, ארקדי דוכין ואביב גפן, שלושת אלו הודיעו כי לא יתארחו במופע בעקבות תמיכתו הכספית בעמירם בן אוליאל אשר הורשע על ידי בית המשפט בביצוע רצח של שלושה בני משפחת דוואבשה בכפר הפלשתיני דומא בשנת 2015. למרות זאת אריאל זילבר לא ירד מכוונתו לקיים את המופע גם ללא אורחים.

לפני זמן קצר החליט זילבר לבטל את המופע ולדחותו לזמן אחר, בנימוק שאנחנו מצויים במשבר ואין זה נכון לחגוג כעת. לדבריו כספם של רוכשי הכרטיסים יוחזר להם.

כך אריאל זילבר בחשבון הפייסבוק הרשמי – "בס"ד. הודעה על ביטול הופעה. בתאריך 25.10.23 מתוכננת היתה הופעה שלי בהיכל התרבות יום הולדת שלי 80 וכו'. ההופעה לא בוטלה על אף הביטולים והחזרת הכרטיסים, היינו מקיימים את ההופעה על כל מקרה. תודה לכל רוכשי הכרטיסים שרכשו ועדיין רוכשים וכנראה שהיינו ממלאים את האולם, כספכם יוחזר בבטחה. אבל לאור כל מה שקורה, אנחנו בצער, צער, צער גדול! וכל עם ישראל באבל כבד על הנפגעים והנרצחים ובדאגה רבה על החטופים ומה שברור הוא שאנחנו במשבר. לאור האמור למעלה אין זה נכון לחגוג בימים הבאים עלינו לכן אחגוג ואקיים את ההופעה בימים שמחים יותר שבטוח יבואו עלינו ועוד עלינו לזכור שהכל מהקב"ה ואחרי מכה קשה כזאת עלינו לפשפש במעשינו. מתפלל על הפצועים והחטופים ועל כוחות הביטחון שיחזרו כולם לביתם בשלום לתקווה לימים טובים ושמחים יותר באהבה. ממני –אריאל זילבר וההפקה וכל ישראל חברים"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d