קליפים חדשים

מירי מסיקה ואלון עדר – אבל אהבה

דואט של מירי מסיקה אלון עדר לשירו של אסי דיין - "אבל אהבה", שיתוף פעולה מסקרן

חיבור מסקרן בין מירי מסיקה לאלון עדר למילות שירו של אסי דיין המנוח "אבל אהבה". מירי ואלון הלחינו את המילים יחדיו וגם מבצעים אותו כדואט בהפקתו המוסיקלית של ניר מימון.

השיר פשוט עושה טוב על הלב והנשמה כפתיחה מרעננת לשבוע חדש, הוא יהווה שיר הנושא לאלבום חדש של מירי מסיקה בהלחנתו של אלון עדר שיכלול שירים על פי מילותיו של אסי דיין.

כך מירי מסיקה על החיבור והשיר – "מבין כל השירים באלבום "אבל אהבה" הוא המואר ביותר ובתקופה כל כך חשוכה רצינו להאיר קצת. זהו סינגל שני מתוך האלבום השמיני שלי, אלבום קונספט קרוב לליבי במיוחד, המורכב ממיילים וטקסטים של אסי דיין. הפעם לא מדובר במייל, אלא בשיר שאסי כתב, הקלטה של מיכל בת אדם מקריאה את השיר תפסה את אזני. ישבתי יחד עם אלון עדר הגאון והלחן פשוט החליק מאיתנו. טקסט אופייני עם משחק מילים, ריבוי משמעויות , מלא כאב מהול בהומור, כמו האהבה, כמו אסי."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: