חדשות הסצנהחדשות מקומיות

ירושלים – הושחת שלט חוצות להופעת זמרות בפסטיבל ישראל

שלט חוצות למופע "משולשת" במסגרת פסטיבל ישראל רוסס בשחור על פני הזמרות, כל הפרטים

בין התאריכים 1 עד 11 באוגוסט יתקיימו שלל אירועים ומופעים במסגרת פסטיבל ישראל בירושלים. לקראת הפסטיבל הצפוי הוצבו ברחבי העיר שלטי חוצות המפרסמים את המופעים השונים. הבוקר הושחתו שלטי חוצות לקראת המופע ״משולשת״ – אחד ממופעי הפתיחה של פסטיבל ישראל בהשתתפות נטע ברזילי, יסמין מועלם ואקו. תמונותיהן של השלוש רוססו בשחור.

השלט שהושחת. צילום: דינה אשכנזי.
השלט שהושחת. צילום: דינה אשכנזי.

בתגובה לוונדליזם הודיע איל שר מנכ״ל הפסטיבל – ״אני מזמין את כל מי שתומך ברב תרבותיות, סובלנות וחיים משותפים, ומתנגד להצרת זכויות אזרח, ושל נשים בפרט, להצביע ברגליים ולבוא לחגוג איתנו את המוזיקה הסוחפת של שלוש היוצרות הנפלאות הללו"

מה במופע?

נטע ברזילי, יסמין מועלם ואקו – כוכבות בשמי ג'רוז
דיג'יית פתיחה: יערה גולדמן

יסמין מועלם
אחד השמות הרותחים של המוזיקה הישראלית ויוצרת ששולטת במצעדים בכנות כובשת. החיבורים שהיא יוצרת במוזיקה שלה מגדירים מחדש את הסאונד המקומי ומחברים אותנו לעולם.

נטע ברזילי
היא הכניסה את הלופר לכל סלון בישראל, קצצה וערבבה להיטי ענק מהעולם, כבשה את פסגת האירוויזיון והפכה לסנסציית פופ בינלאומית. עכשיו היא מגיעה אל הבמה שלנו לפזר עלינו גרוב ממכר.

אקו
המרעננת הרשמית שריחפה אל התהילה עם כריזמה כובשת ורשימה אינסופית של להיטים. היא לא מפסיקה למתוח את הגבולות ולאתגר את ההגדרות, ומתבססת כאחת הכוכבות הגדולות במוזיקה העכשווית.

המופע יתקיים בירושלים, גן העצמאות בתאריך  2.8.23 כרטיסים זמינים כאן

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: