קליפים חדשים

רן דנקר – חזרה למציאות

רן דנקר משיק שיר חדש - "חזרה למציאות", ושובר עוד תקרה בסולם ההפתעות, צפו!

רן דנקר חוזר להפתיע ובעצם להעפיל יותר גבוה בסולם ההפתעות שהוא מעטיר על קהל המאזינים והצופים. השיר החדש – "חזרה למציאות" שרן מבצע נכתב והולחן על ידי רן ביחד עם ניצן קייקוב ורון ביטון. השיר החדש המגיע אחרי הלהיטים "בית משוגעים", "השמלה החדשה שלי", "מלכת הרחבה" ו"כל מה שרציתי להיות" עוסק בטקסט שלו בפער בין חיי החלום והלילה לבין המציאות הנחשפת מידי בוקר. על המילים הקצב והמנגינה מצטרפת גם החוויה הויזואלית המדהימה בקליפ הכל כך צבעוני ופרוע אשר צולם בביתו של סאם חלבי. אולם את ההפתעה (ממש ספוילר) האמיתית תקבלו לקראת סופו של הקליפ כאשר אביו של רן – אלי דנקר מצטרף וזוהי הפעם הראשונה שרן ואביו משתפים פעולה, אם מדברים על חזרה למציאות אין יותר טוב מאלי דנקר שהתאים למשימה להחזיר את רן למציאות.

כך רן דנרא הבוקר עם שחרור הקליפ – "השיר הזה הוא על הפער בין עולם החלום והיצירה והאפשרויות הבלתי מוגבלות שקיימות בכולנו לבין המציאות שהעולם מכתיב. אפשר לצבוע את המציאות בהרבה צבעים כל אחד והצבעים שהוא אוהב אסור לותר על החלומות גם אם לפעמים נופלים חזרה לקרקע, בסוף זה מצליח."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: