קליפים חדשים

ערן צור – החיים זה דבר רציני

ערן צור משיק שיר חדש - "החיים זה דבר רציני", האזינו

המוזיקאי והיוצר ערן צור מחבר את המילים לשיר "החיים זה דבר רציני" ומוסר אותו למוזיקאי והיוצר אלון עדר שמלחין את המילים בהפקתו המוזיקלית של דורון פלסקוב. החיבור המיידי שנוצר בין ערן לאלון הוביל לשירה עם פילוסופיה מדוייקת הנוגעת בשני היוצרים הללו ומסלול חייהם.

כך ערן על השיר המשותף החדש שיצא לאור הבוקר – "החיים זה דבר רציני. אם טעית בשביל הצדדי – לא קרה כלום. תחזור למרכז ונתקדם, כי את האנשים, את האהבות, ואת זרימת החיים – לא עוצרים. זהו שיר המשדר תחושת חופש והשתחררות. הוא נולד מתוך הפגישה שלי עם אלון עדר. אהבתי את הלחנים שלו וביקשתי שילחין טקסט שלי. קיבלתי חזרה לחן מקסים ונוצר שיר חדש המבשר דרך חדשה.." 

 

באפריל יסיים ערן צור את סבב הופעות השקת גרסת הוויניל של אלבומו – "עיוור בלב ים" שהחל במסגרת "פסטיבל הפסנתר", המשיך במועדון הרוק "בארבי" ויחתם במופע שיתקיים באמפי שוני שם יצטרפו למופע אורית שחף מהיהודים וארקדי דוכין.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: