קליפים חדשים

Alan – היה מתוק

הזמר אלן בוצ'ויר אקא Alan משיק את הסנונית הראשונה בדרך לאלבום – "היה מתוק", האזינו

אלן בוצ'ויר או בטייטל הבימתי החדש ALAN משיק שיר ראשון – "היה מתוק" אשר מילותיו נכתבו על ידי טל הנדלסמן ואילו הלחן וההפקה המוזיקלית בידי ליאור אברהמוב.

השיר הקצבי והמרקיד הוא מונולוג בשפה העברית בין בחור צעיר לנערה במהלכו מזכיר לאהובה את קורותיהן כנאהבים ומעלה בסופו של עניין שאלה ומה הלאה… הטקסט הרומנטי עטוף כאמור במקצב שלא נותן למאזין לחשוב לרגע אחד, פרט למהלך המוזיקלי בפזמון החוזר שטל הנדלסמן שיבץ בו דווקא מהלך עם מחווה מוזיקלית שמזכיר משום מה את השמלה החדשה של רן דנקר..

אז מיהו אלן? נחשפנו אליו אשתקד במסגרת תכנית הריאליטי המוזיקלית בערוץ קשת בטלוויזיה – "הכוכב הבא", שם סיפר כי עלה לארץ עם הוריו מארגנטינה בהיותו בן 5 זאת בעקבות נפילת הבנקים שם בשנת 2002 וקריסה כלכלית בעסקים. את ילדותו ונעוריו העביר עם בני משפחתו בכפר סבא שם למד בתיכון ע"ש כצנלסון וכבר אז ניכר בכשרונו המוזיקלי כווקליסט שהופיע בטקסי בית הספר. לפני שנה שיתף פעולה בפרויקט מוזיקלי עם שירה זלוף וכן במקהלת פורס מז'ור. הביצוע שלו לשיר "בלילה" של יעקב גלעד ועידן רייכל זכה ב"כחול" הראשון מאסף אמדורסקי ששיבח את שירתו השקטה, אפילו עידן רייכל הגיב בעמודי הרשת שלו ושיבח את הביצוע.

אולם כעת, כאמור, לוקח אלן תפנית של 180 מעלות ויוצא לציבור בטייטל נוצץ ועם שיר מרקיד, הראשון בשורת שירים שהוא מבקש לשחרר. אז קדימה שחרר שנאזין.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: