חדשות הסצנהחדשות מקומיות

פסטיבל עין כרם חוזר

פסטיבל עין כרם חוזר השנה בחופשת סוכות עם הופעות, סיורים, אוכל ופעילות לילדים, חגיגה.

הוא חוזר גם השנה, פסטיבל עין כרם, מהפסטיבלים הוותיקים בירושלים. הפסטיבל יתקיים, כמדי שנה, ברחבי שכונת עין כרם הפסטורלית של ירושלים. בין התאריכים 14 – 12 באוקטובר, חוה"מ סוכות בנקודות שונות ברחבי השכונה.

השנה נקבע קונספט הפסטיבל בנושא מפגש. מפגש פנים אל פנים, בגובה העיניים, עם האנשים, עם המוזיקה, עם האומנות והטבע ועם כל היופי שיש לשכונה להציע. כל זאת בחינם וללא כל תשלום.

הפסטיבל מציע עשרות פעילויות ממגוון תחומי עניין ויתרחש כולו ברחובות השכונה, בבתים ובחצרות. 3 ימים בסוכות – עם: הופעות רחוב, בתים פתוחים, סיורים, מוסיקה בסמטאות, אנסמבל מוזיקה קאמרית, הרצאות, מפגשים ספרותיים, אוכל, תרבות, דוכני מכירה ויצירה, מוזיקת עולם, תיאטרון ילדים ועוד…

אז ראשית תשריינו את התאריכים, בימים הקרובים תוכלו למצוא את כל הפרטים כולל מיקומים, זמנים ובכלל באתר הפסטיבל – \https://einkeremfestival.co.il וכמובן בעמוד הפייסבוק – https://www.facebook.com/EinkeremFestival

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: